lek. dent. Piotr Stefański

3,9

Od lat korzystam z usług dr.Stefańskiego i nigdy mnie nie zawiódł .Jest bardzo dobrym stomatologiem .Polecam go w 100 % .

godny polecenia!Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Chodzę do niego od paru lat i nie zanosi się abym skorzystała z usług innego stomatologa

Jeszcze ok. 2 lata wstecz bym poleciła tego pana. Dziś niestety moje zdanie zdecydowanie jest inne. Do sprawy podchodzi rutynowo. Nie było to miłe słuchać siedząc na fotelu z otwartą buzią na temat: już ci ludzie mogliby nie przychodzić. W sensie - już pacjentów mam ponad stan. Panie doktorze - w takich sytuacjach nie przyjmuje się większej ilości pacjentów. Cennik... Raz taki raz siaki. Generalnie - się przepłaca. Oczywiście, pomijając brak paragonu. Ja i moja rodzina już więcej nie skorzysta z pańskich usług. Teraz umawiam się na poprawki w innym gabinecie.

bardzo dobry lekarz ale równocześnie ma wygórowany cennik usług, np plomba od 140 do 240 bez znieczulenia. usunięcie kamienia od 150 do 300zł

Byłem u dr.Stefańskiego po przejściach w innych gabinetach i powiem krótko trafiłem w 10 polecam choć nie lubię być wylewny w takich sprawach to jednak muszę przyznać rację mojej koleżance która mi poleciła dr.Stefańskiego.G

Jestem pacjentką dr Stefańskiego od 18 lat. Bardzo dobry stomatolog, polecam w 100%.

Polecam w całej rozciągłości chodzę od wielu lat a nowe miejsce światowe na Partyzantów 22.Pełen zakres usług od a do z.

Wyżej sra jak dziurę ma,gbur,przemądrzały .Ta wizyta to były kpiny.Byłem u wielu stomatologów,ten zdecydowanie najgorszy.Może jest i dobrym fachowcem ale kultura zero