lekarz Bożena Biereg

Endokrynolog

Najgorszy lekarz! Zrobione milion niepotrzebnych badań! A do tego za silny lek z niedoczynność weszłam w nadczynność.

Tragiczny Endokrynolog. Nie polecam nikomu z własnego doświadczenia. Strata czasu i pieniędzy. Diagnozy robione po omacku.

nie jest to lekarz z powołania wszystko sprowadza do cukrzycy a sa jeszcze inne choroby hormonalne , nie polecam

Witam, chciała bym iść do doktor na prywatną wizytę jednak nie mogę znaleźć żadnego numeru kontaktowego czy jest ktoś w stanie mi podać numer?

Pani Dr. jest kompetentną osobą,profesjonalnie podeszła do problemu i spełniła moje oczekiwania. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje, a byłam juz nie raz. Odpowiada cierpliwie i wyczerpująco na wszystkie pytania. Zdecydowanie wzbudza zaufanie, polecam!

Szłam na wizyte do Pani Biereg z konkretnymi pytaniami i wszystkimi wymaganymi wynikami, niestety nie dowiedziałam się co mi dolega i jak to leczyć jedyna rzecz, którą otrzymałam to recepta. W zdiagnozowaniu mojej choroby pomogła mi książka zakupiona w księgarni.Pomimo bardzo miłej obsługi nic nie uzyskałam.

Bardzo miła i cierpliwa i odpowie na każde pytanie,poradzi.

Bardzo miła i cierpliwa i odpowie na każde pytanie,poradzi.

Bardzo dobry kontakt z pacjętem. Pani doktor była naprawdę przejęta moim zdrowim-chorobą. Postawiła przemyślaną diagnozę.

Osoba kompetentna,uprzejma,bardzo miła dla pacjentów. Stara się i potrafi nie tylko postawić prawidłową diagnozę ale również zrozumieć inne problemy zdrowotne . . i finansowe. Mi osobiście zdarzyło się być na wizycie prywatnej, za którą Pani dr. wiedząc że jestem w trudnej sytuacji życiowej nie wzięła żadnego chonorariom. Panią dr.Bożenę Biereg polecam innym pacjentom.

Osoba kompetentna,uprzejma,bardzo miła dla pacjentów.