dr n. med. Bożena Dyrka

Okulista

zdecydowanie bardzo pomocna lekarka, szybko mnie przyjęła, zbadała, przepisała odpowiednie leki i dobrała odpowiednie soczewki, bardzo pozytywnie!!

pani dr jest oschła, pacjenta traktuje jak zło konieczne, nie mówi o tym jakie badania wykonuje i jaki jest wynik. nie rozpoznała choroby i zapisała błędne leki zawierajace sterydy przez co czeka mnie operacja. zap[isane krople były bardzo drogie i trudno dostępne a lekarz do którego poszłam na kontrolę nie mógł uwierzyć, że pani dr połączyła leki których nie wolno łączyć. nikomu nie polecam.

Bardzo miła lekarka.Jeżdżę do Niej już od 10 lat,i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić.Przypuszczenia Pani doktor,właśnie sprzed 10 lat,sprawdzają się pod każdym względem.Bardzo dobrze prowadzi dzieci,które przecież wymagają dużej cierpliwości.Jest kompetentna,rzeczowa,wszystko cierpliwie wyjaśnia.Świetny specjalista!

Po odbyciu wizyty mogę stwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas wizyty była bardzo zaangażowana, wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Podoba mi się jej indywidualne podejście do pacjenta.

Lekarka wzbudziła we mnie od razu sympatię i zaufanie. Jestem zadowolona z jakości wizyty, mimo ze tylko było to rutynowe badanie wzroku.