lekarz Bożena Góralczyk

Pani Doktor prowadziła moją ciążę i wszystko zakończyło się powodzeniem. Bardzo polecam, świetnie podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczone, przy badaniu bardzo delikatna (nie odczuwa się żadnego dyskomfortu). Najlepszy ginekolog w moją życie, jestem bardzo zadowolona! Serdecznie polecam!

Niestety nie mam dobrej opinii o Pani doktor. Była moim pierwszym ginekologiem. Wielokrotnie zgłaszałam jej niepokojące dolegliwości. Zawsze je bagatelizowała, podczas badania nic nie wyczuwała, nigdy nie skierowała na dodatkowe badania, choćby USG. Kiedy w końcu zdecydowałam się iść do innego lekarza, okazało się, że miałam już tak duże torbiele na jajnikach i rozległą endometriozę, że konieczna była operacja na cito. Teraz mam bardzo małe szanse na zajście w ciążę. Nikomu nie polecam Pani doktor.

Pani Doktor to jedna wielka porażka z zakresu wiedzy ginekologiczno-położniczej jak poród przebiega bez zadnych powikłań to moze i umi prowadzić ciąże ale jak tylko coś sie zaczyna dziać to nic nie wie i nieumie dalej prowadzić ciąży odradzam wszystkim tą panią

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże. Jest osobą serdeczną , bardzo miłą i wyrozumiałą. Bardzo jestem zadowolona i wdzięczna za okazaną pomoc. Polecam w 100% bo to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pozdrawiam panią doktor bardzo serdecznie :)

Pani doktor dużo mówi a mało robi. Po badaniu w szpitalu zapytałam ile czasu będe czekać na wywoływanie porodu bo byłam już 4dni po terminie a ona mi odpowiedziała że nikt mnie za nogi nie trzyma i mogę sie wypisać na własne żądanie. Przypuszczam że nie przepada za swoją szefową która jest moim lekarzem a w tym czasie nie było jej w szpitalu bo była na urlopie. Wszystko sie zmieniało jak za pare dni miała wrócić to zaczeli dopiero normalnie traktować i kólturą odnosić sie do człowieka. Gdybym wiedziała że będzie tam taka super opieka to bym poszła rodzić do innego szpitala a nie do Głowna, jedynie do opieki nad niemowlakami nie mam większych zastrzeżeń jedna pani M... złoty człowiek widać było że kocha to co robi a nie poprostu musi.

Pierwszy raz Panią doktor spotkałam w szpitalu, do ktorego dostałam skierowanie. bardzo byłam zadowolona z konsultacji.Poświeciła mi duzo czasu, spokojnie wytłumaczyła rożne zawiłości. wzbudziła moje zaufanie.

Bardzo miła i świetna w swoim fachu Pani doktor. Zdecydowanie polecam, nie wyobrażam sobie żebym chodziła do kogoś innego

Bardzo miła i kompetętna pani doktor .Polecam kazdej kobiecie takiego lekarza!!!