Byłam po raz pierwszy u ginekologa. Bardzo się obawiałam tej wizyty, ponieważ mam dopiero 17 lat. Pani doktor okazała się osobą miłą i kompetentną. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Podczas badania wszystko mi po kolei wyjaśniła i dodawała otuchy. Była tak delikatna, że te obawy, które miałam na początku, szybko minęły. Mam nadzieję, że zalecone leczenie da pozytywne wyniki. Polecam panią doktor wszystkim nastolatkom.

Polecam panią doktor wszystkim nastolatkom.

Wspaniała Pani dr, jest SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE, nigdy nie lekceważy objawów, odrazu kieruje na badania, wyleczyła mnie z kilku dolegliwości, jest bardzo kompetentna i rzeczowa. Każdy klient jest dla Pani dr wazny i wyjątkowy!! Plecam!!

Profesjonalne podejscie, bardzo miła Pani dr

Profesjonalne podejscie, bardzo miła Pani dr

Bardzo mila i sympatyczna pani doktor. A co nhajwazniejsze kompetentna. Duzo czasu poswieca pacjentce, szczegolowo wszystko tlumaczy. Prowadzi moja ciaze i jestem z niej bardzo zadowolona.

Wróciłam z pierwszej wizyty u pani doktor Bożeny Lech. Polecono mi ją, mówiąc, iż jest bardzo miła i kompetentna. Potwierdzam w stu procentach. Tak miłej, fachowej pomocy nie udzielił mi żaden lekarz. Miałam w moim życiu dopiero 2 lekarzy ginekologów, żaden nie przejął się nawracającymi zapaleniami dróg rodnych. Pani doktor od razu zwróciła na to uwagę, zabrała próbkę na badanie, pytała, czy miałam specjalistyczne badanie na takie zakażenia. Odpowiedziała na każde moje pytanie. Uspokoiła mnie, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Nie spodziewałam się takiej kompetencji i uwagi. Wiem, że ginekolodzy prywatni inaczej odnoszą się do pacjentek, gdyż są godnie opłacani, ale mogę każdemu już teraz powiedzieć: dopóki będzie mnie na to stać, będę odwiedzać prywatnie ginekologa! A w Gorzowie - panią doktor Lech.

P O L E C A M 100% profesionalizmu!! Miła obsługa.

P O L E C A M 100% profesionalizmu!! Miła obsługa.

prowadziła moją ciążę. Rewelacyjna, poświęca pacjentce dużo czasu odpowiadając cierpliwie na każde pytanie. Miła, uprzejma, kompetentna, zainteresowana pacjentką. Rzadko kiedy można spotkać lekarza o takim podejściu do pacjenta.

Super ginekolog.Prowadzi moją ciążę,polecam z całego serca kobietom ciężarnym. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna i można o wszystko pytać.

Polecam!! Kompetentna, miła, a przede wszystkim dobry specjalista

Polecam!! Kompetentna, miła, a przede wszystkim dobry specjalista

Z czystym sumieniem polecam panią Doktor,pełen profesjonalizm pod każdym względem.