lekarz Bożena Lewińska

2,7
2,6
2,9
2,4

Lekarka jest niekompetenta. Wystawia niekompletne wnioski, które później zostają odrzucone przez uczelnię, gdyż któraś z rubryk nie została uzupełnioną. Strata czasu i pieniędzy

Pani doktor ciągle spóźniona, Badanie "po łebkach" i następny pacjent.

Pani doktor ciągle spóźniona, Badanie "po łebkach" i następny pacjent.

Potraktowała mnie oprydkliwie i ten wyraz twarzy jakbym jej przejechała psa. Nie polecam obgaduje i kwestionuje decyzje innych lekarzy , starszne ma podejście do pielęgniarek może czuje sie zagrożona ..,,

Wspaniały lekarz. Nie wiem skąd biorą się opinie choćby trochę negatywne. Oczywiście może jest troszeczkę zabiegana ale kto dziś nie jest. Pacjentów traktuje bardzo solidnie. Jednym słowem bardzo dobry lekarz!!!!!!!!!

Nie ma czasu dla pacjentów jest zbyt zabiegana i zawsze spóźniona , A potem wszystkich leczy aby było, mojej znajomej za długo przepisywała jeden lek i zatruła nim organizm.

Świetny specjalista. Mila ciepła i kompetentna osoba.

Świetny specjalista. Mila ciepła i kompetentna osoba.

Jestem oburzona niekompetencja, brakiem starannosci w wykonywaniu podstawowych obowiazkow w/w lekarza w czasie badan kontrolnych mojego wnuka i nie zwrocil uwagi na oczywiste powiekszenie zrenic w obojgu oczach i nie zalecil badan kontrolnych u okulisty, narazajac tym samym dziecko na utrate wzroku.