lek. dent. Bożena Mrowiec-Aleksandrowicz

Zdecydowanie NIE polecam. Ogromne pieniądze za usługi a efekt estetyczny tragiczny. Tłumaczenie, że nie dało się lepiej jest nieprofesjonalne.

Trafiłam do Pani Doktor z dziurką w zębie. Okazało się to bardziej poważne - leczenie kanałowe. No bywa tak. Pani pod znieczuleniem zatruła zęba ( nie powiem bardzo uprzejma , wyjasnila co i jak) Następną wizytę miałam miec w ciągu 2 - 3 tygodni, Pani z rejestracji miała ze mna telefonicznie ustalic termin wizyty. Niestety do tej pory , a minał już ponad miesiąc , z gabinetu Pani Doktor nikt się nie odezwał. Po dwóch tygodniach od zatrucia zęba trafiłam z okropnym bólem do innego stomatologa - też prywatnie- z Prudnika Okazało się ze żadnej trutki nie było (albo tez wypadła).W sumie byłam u niego na 3 wizytach i zapłaciłam 150 zł ( z dogłębnym wytłumaczeniem istoty leczenia kanałowego ze znieczuleniem rzecz jasna). Pani Doktor Bożena Mrowiec-Aleksandrowicz byc może jest uprzejma i delikatna ale nie wzbudza we mnie zaufania

Jest niewątpliwie specjalistą i fachowcem. Spokojne ,sympatyczne i bardzo miłe podejście do pacjenta, ogromna wiedza , widoczna podczas omawiania zabiegu i samej konsultacji. Fachowo przeprowadzane zabiegi, niebywała kultura osobista, oraz ogromna dawka sympatii okazywana każdemu z pacjentów. Idealny i pierwszorzędny wybór lekarza dla tych co mają obawy i awersje do stomatologów. Dla reszty będzie to wybór najlepszy. Miły i młody personel w gabinecie, duża możliwość dopasowania godziny i dnia wizyty. Rozsądne ceny, warto odwiedzić i skorzystać z usług .Pozdrawiam A.B.

Nie zgadzam się z tą opinią. Pani doktor niezwykle dokładnie tłumaczy sposób leczenia, korzysta ze zdjęć , tomografii, i pacjenci wiedzą, jak będą leczeni. Trza tylko wysłuchać i zrozumieć. Polecam .

Witam :) panią doktor polecili mi znajomi, regularnie odwiedza gabinet moja córeczka, z którą pani doktor ma świetny kontakt. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo dokładna i ma niesamowicie szeroką wiedzę nie tylko w zakresie swojej specjalizacji. Gdyby tylko udało mi się namówić męża do wizyty wierzę, że byłby zadowolony (a unika dentystów jak ognia). Cała ekipa jest świetnie przygotowana do profilaktyki przeciwpróchniczej, co w naszym społeczeństwie jest nie do przecenienia. Szczerze polecam ten gabinet :)

Poznałem różne gabinety dentystyczne z dobrymi i przerażającymi doświadczeniami. Moja ocena to 5 z plusem za podejscie do pacjenta. Zrozumienie mojego problemu i całościowe podejście do niego. Wysoka kompetencja i umiejętności. Polecam! Tu nie ma mowy o stresie.

nie zamieniłabym Pani Doktor na żadnego innego stomatologa!

nie zamieniłabym Pani Doktor na żadnego innego stomatologa!

Jestem pacjentem Pani Doktor od 5 lat. Nigdy mnie nie zawiodła jako lekarz. "Naprawiła" wiele moich zębów wcześniej nieudacznie leczonych w innych gabinetach. Od pierwszej wizyty jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu podejścia do pacjenta, wiedzy i metod przeprowadzanych zabiegów. Serdecznie dziękuję za okazywaną pomoc i bardzo gorąco polecam innym.

Nie polecam. Od pół roku leczę się i widzą żadnych postępów, nie wiem też jak będę leczona, co dalej, jaki jest plan na przyszłość. Mam wrażenie, że ciągle leczymy ten sam ząb, niekończąca się kanałówka szóstki. Za ciężkie pieniądze.

Porażka. Pacjentów przyjmuje się tutaj taśmowo. Przychodzisz, odczekujesz swoje w poczekalni (minimum 30 minut, chociaż jesteś na umówioną godzinę!), szybko na fotel i do kasy. No a tutaj czeka cię zimny prysznic. Potem tylko jedna, druga poprawka i tak aż ci się znudzi. Pani dr miła, dużo tłumaczy a gabinet estetyczny i higieniczny. No ale co z tego, skoro fuszerki robi po kosmicznych cenach!