lekarz Bożena Radzio

Psychiatra

Polecam, bardzo fajna Pani doktor, miła sympatyczna, potrafi słuchać i dobrze dobiera leki. Nie wiem kto pisał poprzednie negatywne opinie ale kompletnie się z nimi nie zgadzam!

Bardzo dobra Pani doktor, sympatyczna i godna polecenia. Bardzo stara się o swych podopiecznych i to że bardzo dużo ludzi chodzi właśnie do Pani Radzio. Inny doktorzy nie poświęcają tyle uwagi pacjentom co Pani doktor. Wiem z własnego doświadczenia że mówienie o swojej chorobie (a czasem to co się ze mną działo to inni ludzie mówili że jestem nienormalny) jest zrozumiane w każdym calu przez Panią doktor i tam nie trzeba się wstydzić niczego, bo inaczej Ona nie rozwiąże naszych problemów, a zrozumie nawet najdziwniejsze stany naszej psychiki. POLECAMMMMMM Pacjent

POLECAMMMMMM

Pacjent

Nie wiem kto pisze takie komentarze że pani doktor jest beznadziejna. Chodziłam do niej parę lat temu i wyleczyła mnie z nerwicy lękowej. Poświęciła mi dużo czasu, jestem bardzo zadowolona, mogłam dzwonić o każdej porze i zawsze mnie uspokoiła. Polecam w 100%.

Jakos mi sie nie chce wiezyc to co pisze ponizej pani doktor jest bardzo spokojna zrownowazona kobieta.Bylam juz u wielu psychiatrow ,ale ta pani jest naprawde z powołania.

Na początku rozmowy było ok, potem im więcej informacji na temat mojego problemu się pojawiało - pani doktor nie umiała powstrzymać się od śmiechu, i tu mnie zszokowała totalnie bo kto jak kto, ale psychiatra powinien wiedzieć jak się zachować, by nie pogorszyć sytuacji. Moim zdaniem brak zrozumienia mojego problemu, zbagatelizowanie i wrzucenie do jednego worka z nadwrażliwcami.

Wspaniała pani doktor. Bylam u różnych lekarzy ale dopiero kiedy trafilam do niej zobaczylam ze moje problemy sa dla kogos wazne. Wiecaj takich lekarzy - naprawde serdecznie polecam.

OK Przeprowadzony wywiad, rozmowa i dodatkowe pytania. Po kolejnej wizycie wpiszę więcej szczegółów

Beznadzieja...... nie polecam, pozatym uwazam ze sama powinna sie leczyc...... bez skrupołów bierze ......... i to dos sporo... a to biedni chorzy ludzie...

Bardzo dobra pani DOKTOR .Wysłucha, pioświęci czas,zrozumie problemy drugiego człowieka.Oby było więcej takich lekarzy w Polsce. BARDZO POLECAM PANIĄ DOKTOR B.RADZIO

BARDZO POLECAM PANIĄ DOKTOR B.RADZIO

MÓJ PIERWSZY KONTAKT Z PANIĄ DR.BOŻENĄ RADZIO WZBUDZIŁ DO MNIJ ZAUFANIE - UWAŻAM TO NIE JEST JEJ TYLKO PROFESJA ALE POWOŁANIE.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wodzisław Śląski"?

Gabinet Prywatny
ul. Książąt Opolskich 48-50