lekarz Bożena Radzio

Psychiatra

Jakos mi sie nie chce wiezyc to co pisze ponizej pani doktor jest bardzo spokojna zrownowazona kobieta.Bylam juz u wielu psychiatrow ,ale ta pani jest naprawde z powołania.

Na początku rozmowy było ok, potem im więcej informacji na temat mojego problemu się pojawiało - pani doktor nie umiała powstrzymać się od śmiechu, i tu mnie zszokowała totalnie bo kto jak kto, ale psychiatra powinien wiedzieć jak się zachować, by nie pogorszyć sytuacji. Moim zdaniem brak zrozumienia mojego problemu, zbagatelizowanie i wrzucenie do jednego worka z nadwrażliwcami.

Wspaniała pani doktor. Bylam u różnych lekarzy ale dopiero kiedy trafilam do niej zobaczylam ze moje problemy sa dla kogos wazne. Wiecaj takich lekarzy - naprawde serdecznie polecam.

Bardzo dobra pani DOKTOR .Wysłucha, pioświęci czas,zrozumie problemy drugiego człowieka.Oby było więcej takich lekarzy w Polsce. BARDZO POLECAM PANIĄ DOKTOR B.RADZIO

BARDZO POLECAM PANIĄ DOKTOR B.RADZIO

OK Przeprowadzony wywiad, rozmowa i dodatkowe pytania. Po kolejnej wizycie wpiszę więcej szczegółów

Rewelacyjna, profesjonalnie podchodzi do klienta, jestem bardzo zadowolona, jeżeli tacy byliby wszyscy lekarze to w Polsce jest coraz mniej osób chorych :), na prawdę godna polecenia kobieta !!

Bardzo polecam tego lekarza, nie trafiłam jak dotąd na lepszego.

Bardzo polecam tego lekarza, nie trafiłam jak dotąd na lepszego.

Bardzo mila Pani doktor, kompetentna.Wyslucha, poradzi.Polecam.

Bardzo mila Pani doktor, kompetentna.Wyslucha, poradzi.Polecam.

Bardzo dobry lekarz, byłem u innego psychiatry i stwierdził mi chorobe której nie miałem, a ta Pani od razu przeszła do rzeczy i zadawała pytania które zadziwiły moje oczekiwania że jest ktoś kto rozumi tak dobrze drugiego człowieka. Naprawde Lekarz 1 klasa!!!

Profesjonalista,bardzo kompetentny lekarz. Polecam, fachowa i miła obsługa.

Profesjonalista,bardzo kompetentny lekarz. Polecam, fachowa i miła obsługa.