lekarz Bożena Seget

Dermatolog

1,9
1,8
1,9

Bardzo polecam panią doktor. Doświadczenie które posiada i wiedza przekłada się na jej profesjonalizm. Pani bardzo miła. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. W mojej opinii bardzo profesjonalny lekarz z powołania. Trafna diagnoza i odpowiednie leczenie sprawiła ze szybko wyleczyłam zmiany na skórze.

Bardzo polecam panią doktor.

Witam, niestety muszę podzielić opinie poprzedników. Pani doktor to porażka. Poszliśmy na wizytę kontrolna bo córka miała leczona kurzajke. Chciałam tylko żeby potwierdziła że wszystko już jej zeszło bo kurzajka sama odpadła po dwóch wymrożeniach. Pani doktor stwierdziła że kurzajka nadal jest i kolejny raz wymroziła. Córce w tym miejscu znowu zrobił się bąbel, płacz i niedowierzanie. Po czasie okazało się że to trzecie wymrażanie było zupełnie niepotrzeb. Nie rozumiem tych ludzi którzy hurtowo tam przychodzą. Kto wogóle pozwala na takie zachowanie lekarza. Nie pilecam

Po czasie okazało się że to trzecie wymrażanie było zupełnie niepotrzeb.
Nie pilecam

Zdecydowanie nie polecam!!! Bardzo niemiła !! Na zadawane pytanie odpowiedziała, że ona nie ma czasu już bo ma 10 innych pacjentów ! Znamiona ogląda z daleka i twierdzi, że wszytko ok na "oko". TRAGEDIA!

Gdyby dało się dać 0 gwiazdek, zdecydowanie Pani dostałaby ode mnie solidne zera. Zaufania do kompetencji nie da się niestety zdobyć na podstawie jednominutowej wizyty. Jednomintuowej z wykonaniem badania. W poczekalni 4 osoby zapisane na dokładnie tą samą godzinę, natomiast tempo Pani doktor sprawiało że nie trzeba było trzeba szczególnie długo czekać. Przyszłam ze skierowaniem zbadania znamion barwnikowych, pokazując Pani lekarz znamiona na ciele bardzo szybko i w mało sympatyczny sposób dowiedziałam się że to nie znamiona barwnikowe tylko inne. Pani chyba zapomina że ludzie udają się do lekarzy specjalistów ...

Zaufania do kompetencji nie da się niestety zdobyć na podstawie jednominutowej wizyty. Jednomintuowej z wykonaniem badania. W poczekalni 4 osoby zapisane na dokładnie tą samą godzinę, natomiast tempo Pani doktor sprawiało że nie trzeba było trzeba szczególnie długo czekać. Przyszłam ze skierowaniem zbadania znamion barwnikowych, pokazując Pani lekarz znamiona na ciele bardzo szybko i w mało sympatyczny sposób dowiedziałam się że to nie znamiona barwnikowe tylko inne. Pani chyba zapomina że ludzie udają się do lekarzy specjalistów aby zaczerpnąć ich rady oraz dostać wskazówki do dalszego leczenia/postępowania. Kiedy zasugerowałam usunięcie zmian dostałam odpowiedź że nie potrzebne, że będą blizny, ALE „MAM ABSOLUTNIE UNIKAĆ SŁOŃCA BO MOŻE SIĘ COS PODZIAĆ”.

Nie polecam. Podejście do pacjenta katastrofa, pani doktor chyba jest już bardzo wypalona. Niecierpliwa, opryskliwe odpowiedzi. Na problem zmiany na skórze popatrzyła tylko zza biurka i zaleciła nawilżanie skóry...

Omijać szerokim łukiem. Pani leczy zza biurka, wzrokiem. Nie miła, szybko się niecierpliwi. Szczerze wątpię w jej wiedzę medyczną. Na pytanie czy to na pewno brodawka, a nie coś rakowe, odpowiedziała zza biurka, że przecież widać gołym okiem, że to brodawka! A na pytanie czy sprawdzimy pod dermatoskopem odpowiedziała, kto mi takich głupot naopowiadał 🤦🏽‍♀️ Nie polecam.

Chciałem dać choć w jednym polu dwie gwiazdki ale nie mogłem. Leczę się na łuszczycę już rok, a u pani doktor to byla moja pierwsza wizyta, obejrzała mnie i od razu zaczęła wypisywać recepty na masci. nie zapytała Jakie leki do tej pory stosowałem, nie zaproponowała alternatywnych metod leczenia jak tabletki, a jak już się o nie zapytałem, to powiedziała że tak są, no ale przecież trzeba się co miesiąc badać i trzeba na wizytę przychodzić regularnie. no niesamowite. nie polecam.

Pani Doktor oschła zero podejścia do dziecka. Zła diagnoza. Wizyta bardzo krótka uboga. Z prywatnej wizyty można wymagać więcej. Nie polecam .

Pani Doktor oschła zero podejścia do dziecka.
Zła diagnoza.
Wizyta bardzo krótka uboga. Z prywatnej wizyty można wymagać więcej.
Nie polecam .

Podejście do pacjenta 0 , zadanie Pytania Pani Doktor było wielkim trudem by na nie odpowiedzieć czułam się jak by mnie przyjęła z łaska , jak szybko weszłam tak szybko wyszłam . Nie polecam

A ja akurat tak tego nie zostawię i wystąpiłam z oficjalną skargą. Jak można 80 letniego pacjenta po operacji, z paprzącą się raną przyjąc w kurtce? Nie wstać z krzesełka? Nie chcieć pobrać wymazu? Czasy, gdy czy się stoi czy się leży - to się należy - już minęły - Pani chyba zapomniała, mimo młodego wieku. Miejmy nadzieję, że Rzecznik Praw Pacjenta razem z NFZ pomoże jej przypomnieć sobie - jak powinny wyglądać wizyta