lekarz Bożena Seget

1,8
1,9

Wizyta na NFZ - polecam

Wizyta na NFZ - polecam

Bardzo nieprzyjemna Pani. Z łaską odpowiadała na pytania. Zero pomocy. Oby tylko szybko wyjść i nie zawracać głowy. Szkoda tylko czasu. Nie polecam.

Od lat choruje na łuszczycę, gdyby nie Pani doktor dalej bym wyglądała jak trędowata to fachowiec na najwyższym poziomie. Nie naciąga na drogie leki i stara się dobrać najlepsze leki by pomogły. Łuszczyca to trudna choroba i nie można traktować pacjenta przedmiotowo i to jest lekarz który indywidualnie podchodzi do pacjenta. Może nie jest mega uprzejma ale na na pewno jest bardzo dobrym lekarzem!!! Ja jestem bardzo wdzięczna gdyż remisję mam od ponad 10 lat!!!

Może nie jest mega uprzejma ale na na pewno jest bardzo dobrym lekarzem!!!
Ja jestem bardzo wdzięczna gdyż remisję mam od ponad 10 lat!!!

Nie polecam tego lekarza. Pani doktor potraktowała moją córkę na zasadzie po co do mnie przyszłaś. Na pytania odpowiadała znajdziesz sobie, poradzisz sobie. W zasadzie ta wizyta była bez sensu bo żadnej diagnozy nie uzyskała, dała skierowanie do chirurga i spadaj. Nie wiemy czy tak naprawdę potrzebny jest zabieg. Niestety trzeba iść prywatnie do innego lekarza by uzyskać poradę, na nfz szkoda czasu i energii.

Totalna olewka pacjenta i jego choroby! Jak szybko wszedłeś tak szybko masz wyjść. Nie polecam, dała mi złotą radę....zmień pracę jeśli chodzisz w gumowcach....brawo

Bardzo kompetentna lekarka, od lat choruję na łuszczycę i w chwili kiedy do niej trafiłam mam remisję od ponad 7 lat. Z rozwagą dobierała leki i na bieżąco obserwowała ich działanie. Z należytą uwagą słuchała moich spostrzeżeń do leków które nie działały i nie bagatelizowała tego, w przeciwieństwie do innych lekarzy. Naprawdę super lekarz - polecam i bardzo dziękuję Pani Doktor.

Naprawdę super lekarz - polecam i bardzo dziękuję Pani Doktor.