lekarz Bożena Smolińska

Lekarz rodzinny

Pacjent w obliczu choroby jest bezbronny a rodzina bezsilna,szuka wsparcia i pomocy u lekarzy. Moja 92 letnia babcia jest pacjentką Pani Doktor ,przeziębiła się , wystąpiła gorączką kaszel i duszności oraz osłabienie organizmu. Pani doktor mimo próśb i nalegań nie była chętna aby udać at na wizytę domową do babci. Mówiąc kolokwialnie spotkaliśmy się z pretensjami, niechęcią i okazywaniem ogromnej wyższości ze strony Pani doktor , powiedziała że jeżeli nam się nie podoba możemy zmienić przychodnie. Pani doktor dotarła do babci na wizytę po ponad tygodniu i jej przebieg pozostawię już bez komentarza.Jest to bardzo przykre jak traktowani są pacjenci myślę, że lekarz powinien posiadać odrobinę więcej empatii czego w nowym roku z całego serca Pani doktor życzę.

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą. Przemiły człowiek, który dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Bardzo mało takich specjalistów w naszym kraju.

Zawsze trafiona diagnoza, bardzo dobre podejście do pacjenta. Miła, uprzejma, w dzisiejszych czasach ciężko o tak dobrego lekarza. Polecam.

Wspaniały lekarz i człowiek , spokojne podejście do pacjenta , precyzyjny wywiad i precyzyjna diagnoza.Lekarz i człowiek z wielkim sercem , zawsze służy pomocą nawet w chwilach swojego prywatnego czasu , pozdrawiam i dziękuje za wszystko

Wspaniały lekarz i człowiek , spokojne podejście do pacjenta , precyzyjny wywiad i precyzyjna diagnoza.Lekarz i człowiek z wielkim sercem , zawsze służy pomocą nawet w chwilach swojego prywatnego czasu , pozdrawiam i dziękuje za wszyastko

Uprzejma, kompetentna, lekarz z powołania. Wyleczyła mi wątrobę, chociaż wszyscy lekarze mówili,m że się nie da

Bardzo dobry lekarz. Uprzejma, kompetentna, oddana pacjentom. Rozpoznała i wyleczyła chorobę, której nie rozpoznało 3 specjalistów.

W dniu dzisiejszym podczas wizyty w MSWiA. Brak delikatności w stosunku do dziecka. Nie poinformowała co dolega dziecku, przepisała syropy i powiedziała podawać 3 razy dziennie. Nie podała jak długo podawać. Ta Pani chyba pracuje za karę.

Wszystko bardzo profesjonalnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń

Wszystko bardzo profesjonalnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń