Lekarz Rodzinny Koszalin

lekarz Ewa Adamczak

Lekarz rodzinny, Internista

Zielona 10b
75-664 Koszalin

Najlepszy lekarz w Koszalinie, takiego diagnosty trudno ze świecą znaleźć. Do tego bardzo uprzejma. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny, nie wyobrażam sobie aby naszym zdrowiem zajmował się inny lekarz. Mam do Niej ogromne zaufanie. Przez tyle lat nigdy się nie zawiodłam.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Bożena Smolińska

ZOZ MSWiA
SZPITALNA 2
Koszalin

Zawsze trafiona diagnoza, bardzo dobre podejście do pacjenta. Miła, uprzejma, w dzisiejszych czasach ciężko o tak dobrego lekarza. Polecam.
Opinia dodana przez: Monia

Waldemar Firmanty

Krzyżanowskiego 35,
75-328 Koszalin

Nie polecam tego lekarza. Lekceważące podejście do pacjenta. Bardzo źle się czułam, ledwo siedziałam, alekarz

dr Anna Wiśniewska

"Panaceum"
Staszica 8A
75-449 Koszalin

Pani Doktor pełna poświęcenia i rzetelności. Empatia do pacjenta. Lekarz z powołania!!!Mam wielu znajomych , którzy są leczeni prze Panią Doktor , oni też mają bardzo podobne zdanie na zaangażowanie i kompetencje Pani Ani Wiśniewskiej.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Bożena Kierzkowska

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

H.Modrzejewskiej 4/4
Koszalin

Zdecydowanie polecam, kompetentna, rzeczowa, bardzo uprzejma, świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Barbara Kluba-Ziemińska

ulica Modrzejewskiej Heleny 42A/11
75-734 Koszalin

Podejście rodem z PRL: Uprzejmość, owszem: niech usiądzie, niech pójdzie prywatnie do specjalisty żeby się nie stresowała wynikami, niech powie kiedy zaobserwowała zmiany, nagłe pogorszenie wzroku a jaskra w rodzinie- dostanie skierowanie to zrobi badania, niech się rozbierze, niech oddycha głęboko.
Kompleksowość podejścia- kompleksowo robi wszystko żeby ostatecznie wypchnąć pacjenta za drzwi i mieć spokój od jego problemów zdrowotnych( ignoruje zmiany zdrowotne i wyniki badań bo młoda dziewczyna) a wzrok ...
Opinia dodana przez: pacjentka

Małgorzata Koman

Lekarz rodzinny, Pediatra

Panaceum

Koszalin

Absolutnie nie polecam. Bardzo ślamazarnie przyjmuje pacjentów. Człowiek umawia się na godzinę, a przez tę ślamazarność jest przyjmowany 2 godziny później. I to za każdym razem. Nieuprzejma, nic nie wyjaśnia. Komunikacja z pacjentem słaba. Zrezygnowałam z dr Koran jako mojego lekarza rodzinnego i nie żałuję.

lekarz Izabela Kononowicz-Odutayo

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej "PANACEUM"
Juliana Krzyżanowskiego 1
75-328 Koszalin

Bardzo sympatyczna i empatyczna lekarz, która rozumie sytuację stresu pacjenta w trudnej dla niego sytuacji. Stara się wytłumaczyć i pomoc.Polecam każdemu kto jest w trudnej sytuacji zdrowotnej.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Henryk Kokot

Koszalin

To lekarz starej daty. Nie pracuje na komputerze, ale widzi pacjenta.

Jest już emerytem ale pracuje w Koszalinie w przychodni na św. Wojciecha.

Pozdrawiam, pacjent.

Izabela Strzałkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Prywatna Praktyka Lekarska Lek.med.izabela Strzałkowska

75-404 Koszalin

Pani lekarka jest sztucznie uprzejma ale nie kompetentna. Lekceważy objawy choroby twierdząc że tak bywa, trzy lata czekałam na jej decyzję żeby dała mi skierowanie do specjalisty. Okazuje się że jestem poważnie chora a można było temu zapobiec robiąc dodatkowe badania i unicestwić bakterię. Jedno badanie krwi i mogłam być zdrowa.
Opinia dodana przez: Irmina

Lekarze rodzinni w Koszalinie