Lekarz Rodzinny Koszalin

lekarz Bożena Kierzkowska

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

H.Modrzejewskiej 4/4
Koszalin

Zdecydowanie polecam, kompetentna, rzeczowa, bardzo uprzejma, świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Opinia dodana przez: Ela

Koszalin

To lekarz starej daty. Nie pracuje na komputerze, ale widzi pacjenta.

Jest już emerytem ale pracuje w Koszalinie w przychodni na św. Wojciecha.

Pozdrawiam, pacjent.

To lekarz starej daty. Nie pracuje na komputerze, ale widzi pacjenta.

Jest już emerytem ale pracuje w Koszalinie w przychodni na św. Wojciecha.

Pozdrawiam, pacjent.

Lelewela 11 lok. 18

dobry lekarz poleceam , bardzo konpetetny ,

dobry lekarz poleceam , bardzo konpetetny ,

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

75-687 Koszalin

Wspaniala cierpliwa uprzejma lekarka. Leczymy sie u Pani Doktor od lat. Polecam wszystkim bo to najlepszy lekarz w tej przychodni.

"Panaceum"
Staszica 8A
75-449 Koszalin

Przeniosłam się do P. dr Wiśniewskiej od innego dr rodzinnego (kierownika przychodni). Pani doktor skierowała mnie na badania i następnie do specjalistów, dzięki czemu mogłam rozpocząć leczenie. Pani doktor uważnie słucha, analizuje i podejmuje właściwe decyzje.

lekarz Ewa Adamczak

Lekarz rodzinny, Internista

Zielona 10b
75-664 Koszalin

Najlepszy lekarz w Koszalinie, takiego diagnosty trudno ze świecą znaleźć. Do tego bardzo uprzejma. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny, nie wyobrażam sobie aby naszym zdrowiem zajmował się inny lekarz. Mam do Niej ogromne zaufanie. Przez tyle lat nigdy się nie zawiodłam.

Opinia dodana przez: Zofia

ZOZ MSWiA
SZPITALNA 2
Koszalin

Zawsze trafiona diagnoza, bardzo dobre podejście do pacjenta. Miła, uprzejma, w dzisiejszych czasach ciężko o tak dobrego lekarza. Polecam.

Opinia dodana przez: Monia

ulica Modrzejewskiej Heleny 42A/11
75-734 Koszalin

W tej chwili jedyny lekarz któremu ufam a to chyba w relacji pacjent-lekarz najważniejsze. Oby tak dalej...

Opinia dodana przez: Mirosław

Małgorzata Koman

Pediatra, Lekarz rodzinny

Panaceum

Koszalin

Masakra. Nie polecam. Brak kompetencji odebrał potrzebny czas na leczenie właściwe. Pani doktor powinna zastanowić się nad taką liczebnością negatywów. Nikomu nie polecam. Nie ma kobieta poczucia winy za niewłaściwe leczenie.

Opinia dodana przez: matka

Krzyżanowskiego 35,
75-328 Koszalin

Zachowanie lekarza nadaje się do badania przez innego bardziej uczonego i rozwiniętego doktora. To głupiomądry palant i zboczeniec przykro mi, iż musze publicznie używac takich słów ale po tym jak mnie potraktował to owy doktorek powinien zakonczyć kareiere w trybie natychmiastowym. By uzyzskac zwolnienie od takiego lekarza trzeba najpierw pokazac piersi inaczej doktora pacjentka już nie obchodzi. Nie majac kompetencji kazał mi zdjac stanik patrząc i nie odrywając bezczelnie wzroku z okolic dekoltu. Zawiedziony i zdziwiony odmową zbulwersowany kazał mi wyjść z gabinetu. Jego zachowanie jest poniżające, stweirdzam,iż nie powinien miec on kontaktu z pacjentami.
Minął się z powołaniem ... Mam nadzieje, że nie skończy się tragedią i współczuję jego żonie .Niech sie nauczy ogłady i szacunku do ludzi .

Lekarze rodzinni w mieście Koszalin