Bożena Śnieżek

Lekarz rodzinny

2,1
2,5

Lekarka bardzo konktetna. Na pewno nie dla przewrażliwionych mamusiek, których dzieci muszą wszędzie wleźć. Lubi leczenie naturalne, antybiotyk w wyjątkowych sytuacjach. Nigdy nie zawiodła.

Chodzę do niej, bo strasznie mnie śmieszy jej makijaż. Na leczeniu się kompletnie nie zna, na wszystko przepisuje cerutin i ferwex. Nie wykryła mi złamania ręki, ale jeszcze nie umarłem i będę chodził! Polecam bo ten makijaż to największa beka ever <3

Wizyty rodem z PRL.Brak podejścia do dzieci które muszą siedzieć na baczność i nic nie mówić bo inaczej są zle wychowane.Niestety też brak kompetencji.Często po błędnych diagnozach pani doktor musiałam korzystać z wizyt prywatnych.Szczerze odradzam.

Brak szacunku do pacjenta barak kompetencji- antybiotyk dobry na wszystko

Brak szacunku do pacjenta barak kompetencji- antybiotyk dobry na wszystko

ja chodziłam do niej jak mój synek się urodził, po 3 dniowej gorączce dostał wysypki a Pani doktor stwierdziła ,że to różyczka. Wysypka zeszła po 2 dniach. Innym razem gdy synek miał zmianę skórną na buźce, stwierdziła że to skaza białkowa, też nie miała racji. Przepisałam się do innej przychodni.

jest wielu innych bardziej kompetentnych lekarzy w tym mieście.Nieciekawe podejscie do pacjenta .....

Zarozumiała, nieuprzejma "stara Pnna"!!!Książkowe podejście do dzieci. Niepolecam wizyt u tej .....!!!