lekarz Bożena Szymik-Iwanecka

Psychoterapeuta, Psychiatra

3,9

Jako lekarz Pani doktor wydaje się dobra. Jednak za cenę wizyty spodziewałam się troszkę więcej niż gabinet, z którego wszystko słychać za drzwiami, gdzie w poczekalni siedzą już kolejni pacjenci. Nie da się szczerze rozmawiać wiedząc, że inni słuchają i czekają. Dla mnie to brak szacunku dla pacjenta.

Byłam u pani doktor 3lata na wizycie.Po pięciominutowej rozmowie stwierdziła,że mam depresję ,nie biorąc pod uwagę moich dolegliwości,które jak się okazało mają podłoże somatyczne.Przepisała mi mirzaten.Po kilku dniach brania tego leku(jak zresztą po każdym następnym bezmyślnie przepisywanym przez innych psychiatrów),poczułam się gorzej.Poinformowałam o tym tę panią telefonicznie.Usłyszałam ,że mam poczekać do następnej wizyty,co skończyło się dramatycznym dla mnie i mojego zdrowia pobytem w szpitalu psychiatrycznym,gdzie rzekomo mieli dopasować leki,nie przejmując się tym,że moje dolegliwości miały charakter wyłącznie somatyczny(niby na tle nerwowym).

Polecam wszystkim Panią Doktor, empatyczna, skromna, miła , kompetentna, dobrze diagnozuje, czasu poświęca tyle ile trzeba w danym przypadku.

Wspaniała lekarka, bardzo miła, empatyczna, głęboko zainteresowana problemami pacjenta, bardzo dobrze diagnozuje, niezwykle skromna i dobra. Zdecydowanie polecam!!!

Leczyłam się u tej Pani prywatnie zostawiłam u niej dużo pieniędzy, a była to strata czasu, poświęca pacjentowi mało czasu dlatego nie rozpoznała u mnie poważnej choroby którą rozpoznała inna lekarka.

Zdecydowanie polecam, jeśli szukasz ciepłej i miłej osoby podchodzącej do pacjenta indywidualnie i z troską to P. Bożena właśnie jest taką osobą.

Leczyłam się u Pani doktor psychiatrycznie i chodziłam do niej na psychoterapię przez kilka lat. Jako psychiatrę bardzo polecam panią doktor - dobrze dobiera leki, nie boi się zmian. Jako psychoterapeutkę odradzam.... Terapia to zazwyczaj monolog pacjenta, przerywany od czasu do czasu telefonami do pani doktor lub jej pytaniami. Poza tym jakoś tak depresyjnie się czułam w gabinecie Pani doktor.

Lekarz godny polecenia!!!!! Pani dr Iwanecka okazuje każdemu dużo ciepła i wsparcia......a tak wogóle nie wiem dlaczego taki wspaniały lekarz jest taki skromny!!!!!!!?????????????

Super lekarz polecam sam spokój Pani Bożeny leczy.

Super lekarz polecam sam spokój Pani Bożeny leczy.

Pani doktor jest bardzo miła oraz dobrze diagnozuje.

Pani doktor jest bardzo miła oraz dobrze diagnozuje.