lekarz Bożena Szymik-Iwanecka

Psychoterapeuta, Psychiatra

Beznadziejny lekarz,psychoterapia…chyba tylko na papierku.Człowiekowi z ciężka depresja zamiast pomoc to odsyła do domu.Brak empatii,niemiła.Mogłabym więcej napisać ale dla mnie wystarczy jedno….Dno .

Jako lekarz Pani doktor wydaje się dobra. Jednak za cenę wizyty spodziewałam się troszkę więcej niż gabinet, z którego wszystko słychać za drzwiami, gdzie w poczekalni siedzą już kolejni pacjenci. Nie da się szczerze rozmawiać wiedząc, że inni słuchają i czekają. Dla mnie to brak szacunku dla pacjenta.

Leczyłam się u tej Pani prywatnie zostawiłam u niej dużo pieniędzy, a była to strata czasu, poświęca pacjentowi mało czasu dlatego nie rozpoznała u mnie poważnej choroby którą rozpoznała inna lekarka.

Polecam wszystkim Panią Doktor, empatyczna, skromna, miła , kompetentna, dobrze diagnozuje, czasu poświęca tyle ile trzeba w danym przypadku.

Byłam u pani doktor 3lata na wizycie.Po pięciominutowej rozmowie stwierdziła,że mam depresję ,nie biorąc pod uwagę moich dolegliwości,które jak się okazało mają podłoże somatyczne.Przepisała mi mirzaten.Po kilku dniach brania tego leku(jak zresztą po każdym następnym bezmyślnie przepisywanym przez innych psychiatrów),poczułam się gorzej.Poinformowałam o tym tę panią telefonicznie.Usłyszałam ,że mam poczekać do następnej wizyty,co skończyło się dramatycznym dla mnie i mojego zdrowia pobytem w szpitalu psychiatrycznym,gdzie rzekomo mieli dopasować leki,nie przejmując się tym,że moje dolegliwości miały charakter wyłącznie somatyczny(niby na tle nerwowym).

Wspaniała lekarka, bardzo miła, empatyczna, głęboko zainteresowana problemami pacjenta, bardzo dobrze diagnozuje, niezwykle skromna i dobra. Zdecydowanie polecam!!!

Zdecydowanie polecam, jeśli szukasz ciepłej i miłej osoby podchodzącej do pacjenta indywidualnie i z troską to P. Bożena właśnie jest taką osobą.

Super lekarz polecam sam spokój Pani Bożeny leczy.

Super lekarz polecam sam spokój Pani Bożeny leczy.

Myślę,że Pani doktor jest miła i dobrze dobiera leki ale to prawda że robi pobieżny wywiad i nie jest dobrym psychoterapeutą wydaje poza tym cena jest zbyt wysoka nieadekwatna do usług.

Leczyłam się u Pani doktor psychiatrycznie i chodziłam do niej na psychoterapię przez kilka lat. Jako psychiatrę bardzo polecam panią doktor - dobrze dobiera leki, nie boi się zmian. Jako psychoterapeutkę odradzam.... Terapia to zazwyczaj monolog pacjenta, przerywany od czasu do czasu telefonami do pani doktor lub jej pytaniami. Poza tym jakoś tak depresyjnie się czułam w gabinecie Pani doktor.