lekarz Bożydar Tomaszewski

Lekarz opryskliwy, bardzo zarozumiały . Brak jakiejkolwiek chęci pomocy. Pacjent to najlepiej żeby niczego nie chciał a jeszcze lepiej żeby nie istniał .Nie polecam.

Profesjonalista. Wadę mojego wzroku wytłumaczył wraz z podstawami fizycznymi optyki. Oprócz właściwego badania wskazanego w skierowaniu, na końcu wizyty dobrał okulary, choć wspomniałem o tym tylko jednym słowem. Przebadał na (chyba) wszystkich dostępnych urządzeniach, nie patrząc na zegarek. Polecam.

Lekarz bardzo niemiły i nieprzyjemny. Zadufany w sobie. Wizyta trwa około 2 minut. Nic nie jest wytłumaczone. Przy wypisywaniu recepty pomija niektóre specyfiki i nie daje na nie kodu. Trzeba powtórnie przyjść i wypisać kod na leki. Nie zwraca się do pacjenta, tylko mówi jakby do siebie i to wszystko na jednym wydechu. Nie wszystko można zrozumieć. Nie polecam

Wizyta niemiła i niebudząca zaufanie. Nie polecam. Wiedza to nie wszystko, chociaż i to budzi pewne wątpliwości. Pacjenta, nawet jeśli lekarzowi nie podoba się, należy szanować bo przychodzi licząc na pomoc a i bywa obolały, zdezorientowany oraz przestraszony