Lekarze Brodnica

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

ALFA
Sienkiewicza 25
83-300 Brodnica

Wiele osób poleca Panią Olimpię. Niestety ja zrobić tego nie mogę.... Zapłaciłem 200 zł za wizytę po czym nie dotrzymano terminu wysyłki diety. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Musialem sam interweniowac. Po miesiącu miałem otrzymać mailowo kolejną dietę. Ponownie bez kontaktu. Uważam, iż Pani ta ma za nic pacjentów i wychodzi z założenia że inni i tak przyjdą. Niestety ja jestem pierwszy, może Pani tak postąpila równiez z innymi. Dieta jest ok ...
Opinia dodana przez: Mateusz

Tomasz Małkiewicz

ul. Piwna Brodnica

Witam
Tez słyszałam wiele dobrego o tym lekarzu. A każdy jeden ma i dobre i złe opinie.
Niestety moje doświadczenie z lekarzem skończyło się koszmarem który trwa do teraz. Byłam pod jego opieką w ciąży i cały czas mi powtarzał że wszytko jest w jak najlepszym porządku. Ostatnia wizytę miałam dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. Zapewniał że wszystko idealnie do dziś pamiętam jego słowa " Będzie śliczna dziewczyna"
Po ...
Opinia dodana przez: załamana

lekarz Grzegorz Horszczaruk

al. Leśna 1a
87-300 Brodnica

Odbyłam pierwszą wizytę w życiu u tego ginekologa. Doktor wykonał szczegółowy wywiad wstępny i przeprowadził wszystkie badania z delikatnością i wszystko opisywał co w danym momencie robił. Sam zapytał się czy chcę by przebadał piersi. Bardzo taktowny, opanowany, potrafi spokojnie wytłumaczyć, udzielić informacji na wszystkie pytania, daje poczucie bezpieczeństwa. Jestem bardzo zadowolona z wizyt - widać, że to lekarz z powołania i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Jadwiga Bartoszewicz

Ginekolog położnik, Cytolog

Kościelna 4
87-300 Brodnica

Zdecydowanie nie polecam!!!! Pani doktor leczyła mnie wiecznymi kontrolami (chodziłam oczywiście prywatnie). Za każdym razem miałam złe wyniki cytologii, a Pani doktor tłumacząc ze wiele młodych kobiet ma takie wyniki i to się wraca samoistnie kazała mi chodzić do niej na kontrole co 3 miesiące(wynik to CIN1i za każdym razem wychodził ten sam ). Pani "doktor" tak długo zwlekała z jakimkolwiek leczeniem i drążeniem tematu ze doszło u mnie do ...

lekarz Maciej Stuczyński

Ars Medica
Brodnica Aleja Leśna 1a
87-300 Brodnica

Pierwsza ciaza u dr Stuczynskiego i druga teraz tez.
Dzieki szybkiej interwencji i dobrej decyzji moj synek jest caly i zdrowy. Nie wobrazam sobie, ze mialabym chodzic do innego lekarza! Polecam!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Bystroń-Kwiatkowski

Ortopeda

Centrum Medyczne Novamed
Wyspiańskiego 2 A
87-300 Brodnica

Cudowny, przemiły i w pełni profesionalny lekarz. Zgłosiłam się z okropnym bólem obojczyka doktor delikatnie sprawdził , cierpliwie wytłumaczył co robić, przez całą wizytę czułam się komfortowo. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Lucyna

Roman Haenel

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ul. Lidzbarska 25, 87-300 Brodnica
Brodnica

Najlepszy stomatolog u którego byłem, miła atmosfera, fachowe podejście do mojego problemu oraz co bardzo poprawiło mój komfort psychiczny to fakt że pan doktor jest specjalistą w chirurgii szczękowej!
Opinia dodana przez: K

Robert Borczyński

Nowa 41
87-300 Brodnica

Bardzo dobry lekarz! Mieszkam w Niemczech juz 15 lat .Plomby jakie zakladal mi p. Doktor trzymaja do dzis,nie przebarwiaja sie a dzisiaj zrobiony rentgen potwierdzil profesjonalizm wykonania. Pozdrowienia dla p.Doktora.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Piotr Urbański

Ortopeda

87-300 Brodnica

Miałam to szczęście, że byłam pacjentką dra Urbańskiego. Złamałam rękę w łokciu z przemieszczeniem. Decyzja: leczenie operacyjne. Operacja została przeprowadzona tego samego dnia (niedziela). Nie miałam nigdy wcześniej kontaktu z leczeniem szpitalnym. Jestem pod wrażeniem wiedzy, uprzejmości, zaangażowania Doktora, oraz personelu, który opiekował się mną, w czasie pobytu w szpitalu i później, podczas wizyt w celu zmian opatrunków.
Oddział Ortopedyczny w Szpitalu w Brodnicy na szóstkę z dodatkowym plusem!
Opinia dodana przez: stefania

lekarz Bogdan Kamiński

Pulmonolog

gabinet 604881031
Słowackiego 8
87-300 Brodnica

Wyjątkowy lekarz i człowiek. Każda diagnoza poprzedzona badaniami. Nie oszczędza na pacjentach.Poświęca na każdego pacjenta dużo czasu. Bożena