dr n. med. Bronisław Kotowski

Gastroenterolog

Kompetencje na wysokim poziomie.Podejście do pacjenta zaskakująco miłe.Wywiad przed rozpoczętym badaniem na podstawie rzeczowych i konkretnych pytań.Czas poświęcony dla pacjenta w normie.Bardzo miły i uprzejmy co sprawia że zapomina się chwilowo o dolegliwościach. Dr Kotowski został mi polecony i z dużą odpowiedzialnością polecam go wszystkim. Dla mnie okazał się wzorem doktora u jakiego miałam przyjemność być. Moim zdaniem zasługuje na najwyższą ocenę z możliwych.

Rzeczowy, precyzyjny, bardzo, bardzo dobry diagnosta. W leczeniu szczery, skuteczny i dbacjący o całokształt zdrowia. Stosuje leki nie wywołujące skutków ubocznych. Powierzyłam mu życie i spełnił wszystkie oczekiwania.

Powierzyłam mu życie i spełnił wszystkie oczekiwania.

mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością,że doktor Kotowski jest bardzo dobrym,kompetentnym i wzbudzającym sympatię lekarzem przez co zasługuje na najwyższą ocenę.