lekarz Bronisława Szlauer

Choroby zakaźne, Hepatolog

gdzie mogę znależć prywatny gabinet Pani dr, mojego brata diagnozują 2 lata i nic, a on już nie daje rady tak żyć,chodzi od lekarza do lekarza, sterty leków, nikt nie może mu pomóc, a on już ma nerwicę i prawie stany depresyjne proszę o pomoc ,bardzo dziękuję

bez cienia wątpliwości, wystawiam jak najlepszą opinię Pani Doktor. Jest wybitnym specjalistą, z niezwykłym podejściem do pacjenta, bardzo skrupulatna osoba, dociekliwa, oddana

bez cienia wątpliwości, wystawiam jak najlepszą opinię Pani Doktor.

To wspaniała lekarka , której ufam!Byłam pacjentka w szpitalu ,Poświeca dużo czasu , stara się się rozwiązywać problemy zdrowotne kompleksowo, zlecając wszystkie potrzebne badania.Po wypisie ze szpitala kontynuuje leczenie w poradni ,interesując się wynikami/bolerioza/.To prawdziwy lekarz ,jakich niewielu.Po godzinach urzędowania w poradni przyjmuje wszystkich pacjentów.

prosze o informacje ,gdzie przyjmuje Pani dr. prywatnie. dziekuje

prosze o informacje ,gdzie przyjmuje Pani dr. prywatnie.
dziekuje

dziekuje Pani dr za kompleksowe leczenie oraz cierpliwosc do mojego meza,w trakcie jego leczenia.

adam z niemiec.tylko jaki jest kontakt do p.dr prosze o adres i numer.dziekuje

adam z niemiec.tylko jaki jest kontakt do p.dr prosze o adres i numer.dziekuje

Pani doktor Szlauer jest przede wszystkim prawdziwym lekarzem z powołania. Niesłychanie skromna osoba, emanująca ciepłem i serdecznością. Pacjent jest traktowany jak człowiek,a nie jak jednostka chorobowa.Już od pierwszego kontaktu z pacjentem wzbudza zaufanie.Jestem leczona na WZW C i nie wybrałabym innego lekarza prowadzącego. Dziękuję Pani Doktor!

Zdecydowanie polecam! Lekarz z powołania, a nie rzemieślnik!!!

Zdecydowanie polecam! Lekarz z powołania, a nie rzemieślnik!!!

zdecydowanie polecam pania dr Szlauer, lecze u niej borelioze, minus jest taki ze trzeba sie pani dr mocno "naszukac" ale warto !

U pani doktor leczyłem się na boreliozę, dotarlem do niej po wizytach u innego specjalisty (w Bielsku), ktory zapisal mi kilka antybiotykow na raz, w duzych dawkach, po ktorych czulem sie koszmarnie. Pani doktor podeszła do sprawy ze zdrowym rozsadkiem, wytlumaczyla istote choroby i moje wątpliwości(cierpliwość do pacjenta- cecha niestety już rzadko spotykana u lekarzy!!) i przepisala skuteczna i nie tak drastyczna kuracje. Na wizyte w Cieszynie dlugo trzeba czekac, ale zdecydowanie polecam!