dr n. med. Celina Bukowska

3,7
3,3
3,5
3,1

W niedzielę 02.02 miałam wątpliwą przyjemność skorzystać z pomocy Pani Doktor. Miałam wrażenie, że Pani Doktor siedzi za karę w gabinecie i uderzyło mnie podejście do małego pacjenta. Zachowanie naganne, szybkość badania zaskoczyła. Nie spotkałam dotąd na swojej drodze "turbo lekarza"(zamknęłyśmy się w 5min z ubieraniem, a proszę mi wierzyć trzeba się śpieszyć bo magiczne "proszeeee" pobrzmiewa kiedy poprzednik nie zdąży opuścić gabinetu). Dziecko zdrowe...kaszel (dodam tylko, że dość charakterystyczny, niepokojący)- czysta osłuchowo, gardło blade...wit.C, inhalacje z soli fizjologicznej i flegamina. Wizyta przebywa w ciszy, Pani Doktor nie strzępi na ...

W niedzielę 02.02 miałam wątpliwą przyjemność skorzystać z pomocy Pani Doktor.
Miałam wrażenie, że Pani Doktor siedzi za karę w gabinecie i uderzyło mnie podejście do małego pacjenta. Zachowanie naganne, szybkość badania zaskoczyła. Nie spotkałam dotąd na swojej drodze "turbo lekarza"(zamknęłyśmy się w 5min z ubieraniem, a proszę mi wierzyć trzeba się śpieszyć bo magiczne "proszeeee" pobrzmiewa kiedy poprzednik nie zdąży opuścić gabinetu). Dziecko zdrowe...kaszel (dodam tylko, że dość charakterystyczny, niepokojący)- czysta osłuchowo, gardło blade...wit.C, inhalacje z soli fizjologicznej i flegamina. Wizyta przebywa w ciszy, Pani Doktor nie strzępi na darmo języka jak mniemam. Następnego dnia 04.02 nieusatysfakcjonowana przebiegiem wizyty poszłam na moje szczęście do mojego lekarza. Cóż okazało się, że moja 5-latka ma zapalenie płuc z charakterystycznym kaszlem. Wstyd Pani Doktor!! Nie polecam, szkoda czasu i Dzieci !!

U Pani doktor leczę syna od 3 lat(w tej chwili ma 5 lat) i tak naprawdę jest to jedyna lekarka która nadaje się do leczenia dzieci. Nigdy nie kazała podać antybiotyku jeśli nie było takiej potrzeby. Zawsze dokładnie mnie wysłucha do tego jest bardzo uprzejma i życzliwa. Zawsze chętnie odpowiada na moje pytania i rozwiewa wątpliwości. Natomiast opinia o tym że ma brokat we włosach jest kompletnie niepotrzebna. Dla mnie liczy się profesjonalizm lekarza i to co ma w głowie a nie na głowie. Dzięki Pani doktor młodszy syn(wtedy 4 ...

Nigdy nie kazała podać antybiotyku jeśli nie było takiej potrzeby. Zawsze dokładnie mnie wysłucha do tego jest bardzo uprzejma i życzliwa. Zawsze chętnie odpowiada na moje pytania i rozwiewa wątpliwości. Natomiast opinia o tym że ma brokat we włosach jest kompletnie niepotrzebna. Dla mnie liczy się profesjonalizm lekarza i to co ma w głowie a nie na głowie. Dzięki Pani doktor młodszy syn(wtedy 4 m-ce) uniknął szpitala bo podjęła się wyleczenia go w domu. Mam nadzieję, że Pani doktor zostanie z nami na dłużej :)

Pani Doktor ma świetne podejście do pacjenta jak i jego rodziców. byłam już u niej kilka razy i zawsze z uśmiechem nas przyjęła, spokojnie wszystko wytłumaczyła a co najważniejsze dobrze zdiagnozowała chorobę. ochroniła nas przed pójściem do szpitala z roczną córka przy zapaleniu płuc. lekarz godny polecenia.

Nie polecam Dr Bukowskiej! Nie potrafi rozpoznać choroby u dziecka, nawet tak popularnej (aczkolwiek groźnej) jak zapalenie płuc. Trafiłam do niej przypadkiem z moim dzieckiem. Po dłuższym osłuchiwaniu stwierdziła, że dziecko nie ma żadnych zmian w badaniu osłuchowym. Przepisała coś na kaszel i syrop p/wirusowy. Po niespełna 2 dniach okazało się że dziecko ma zapalenie płuc i wymaga serii bolesnych zastrzyków domięśniowych. Osobną sprawą pozostaje fakt iż pani Doktor rozmawia z pielęgniarką o poprzednim pacjencie przy innym pacjencie. Pozostaje więc twierdzić , że po wyjściu z gabinetu my też zostaniemy ...

Osobną sprawą pozostaje fakt iż pani Doktor rozmawia z pielęgniarką o poprzednim pacjencie przy innym pacjencie. Pozostaje więc twierdzić , że po wyjściu z gabinetu my też zostaniemy "obgadani".

Nie rozumiem również komentarzy, że pani Dr jest taka fantastyczna, bo nie przepisuje antybiotyków. Ludzie! Jeżeli infekcja jest bakteryjna to nie pomogą wam ani ziółka, ani syropki. Tylko antybiotyk. Nie można oceniać lekarzy po ilości przepisywanych antybiotyków. Nieprawdą jest też, że dr Sitko przepisuje wyłącznie antybiotyki. Jest to moja zaufana lekarka i polegam na jej opinii i metodach leczenia, bo sprawdzają się zawsze!

Ja mam mieszane uczucia co do pani doktor. Z jednej wizyty wychodzę zadowolona, z kolejnej już nie i tak na przemian. Pani doktor czasami jest miła i wszystko tłumaczy, poświęca czas, opowiada. Innym razem wręcz przeciwnie. Być może zależy to od jej wypoczynku czy zmęczenia. Ale potwierdzam, że nie popiera innych lekarzy i opinii, nawet do końca tego nie ukrywając. Niestety zdarzyło mi się już kilka razy, że badała mojego maluszka, gdy sama miała katar czy pokasływała, nie bardzo mi się to podobało. I jeszcze jedno.. gdy pierwszy raz zobaczyłam ...

Ja mam mieszane uczucia co do pani doktor.
I jeszcze jedno.. gdy pierwszy raz zobaczyłam tę lekarkę, myślałam, że właśnie wróciła z jakiejś imprezy bo miała brokat we włosach.. teraz już wiem, że to stały element jej wyglądu.. hahaha :)

Kiedys pani doktor była inna, leczyła moje dziecko bez anybiotyków, co sie stało?????Ja na pewno juz nie wróce do niej, szlag mnie trafia ze nie ma dobrych lekarzy, tylko trzeba isć prywatnie! Za co płacimy składki? Kiedys jeszcze w Bi Medzie pracowała pani doktor Wardaszko, oczywiscie dobry lekarz i juz jej nie ma! Kochani rodzice z całego serca polecam mojego zaufanego starego lekarza doktora Jana Kaczmarka- przyjmuje na Osadzie Jana, bez antybiotyków!!!! Niestety kosztuje 60zł ale wartodać zeby dziecko nie było faszerowane antybiotykami, przyjmie dziecko nawet w dni w które nie orzyjmuje. Duzo bym opisywała o leczeniu dzieci w Bi Medzie, ale nie starczy miejsca, dr Szewczyk stawia krzyżyki i do szpitala, Bukowska ostra zmiana, przykro mi, Sitko tylko antybiotyki, kiedys jeszcze byla fajna pani Kwiecien- tez jej oczywiscie nie ma!Porażka!!!!

Mój Syn korzysta z usług Pani Doktor Bukowskiej od ponad roku. wcześniej był pacjentem Pani Sitko. Dla mnie i dla małego to najlepsza lekarka jaką mogliśmy spotkać. Jest ostatnią osobą do podawania antybiotyku- dziwią mnie poprzednie opinie. ma świetny kontakt z moim synem (ma 3,5 roku). zawsze uśmiechnięta, cierpliwie wysłuchuje o dolegliwościach dziecka. szczerze polecam!!

Lekarz mocno zadufany w sobie. Krytykuje innych lekarzy i inne placówki medyczne, w których nie pracuje. Stawia mocno przesadzone diagnozy, zastraszania rodzica, zawsze przypisuje leki typu steryd czy antybiotyk. Nawet na zwykłym katar. Na szczęście rodzic sam zna swoje dzieci i nie zawsze sie stosuje do zaleceń pani doktor. Czasami aby pozbyć sie trudnego pacjenta poprostu kieruje go do u .. Stawia poważne rozpoznania, a po 2 dniach widzi ogromna poprawę chwaląc swoją metodę leczenia mimo iż ze strony dziecka takiej porawy nie ma. Nie polecam państwu tego lekarza. Ch zdaje sobie sprawę ze opinie na temat tego lekarza mogą być rożne. Czasem najgorszy specjalista wyzdrowi a najlepszy nie pomoże.

Pierwszy komentarz bardzo trafny więc tylko troszkę "dołożę do pieca". Lekarka z zadartym nosem. Nieuprzejma w rozmowie z rodzicami. Niekulturalnie wchodzi w zdanie.Jak przedstawiałem jej problem i opisywałem dolegliwości dziecka zadawała nastepne pytanie kiedy ja jeszcze mówiłem. Wytwarza taką atmosfermę grozy wokół każdego problemu, nawet błachego kataru jakby dziecko juz po prostu konało. Antybiotyk przepisywany obligatoryjnie ( nie widzi opcji wyleczenia dziecka bez jego udziału). Ewentualnie kieruje do szpitala by pozbyć sie problemu. Ogólnie ta Pani to porażka. Nie polecam tego lekarza!

Niestety, lekarka bardzo nie uprzejma, za każdym razem jak tam trafialiśmy to bardzo się wywyższała, krytykowała wszystkich innych lekarzy oraz nasze zachowanie w stosunku do dziecka. Jak dla nas nie uprzejma.