Cezary Chełchowski

Ortopeda

Bardzo kompetentny lekarz, rzeczowy. W sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i kompleksowo ustosunkowuje się do niej i zalecanego leczenia . Szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. .Bardzo uprzejmy , empatyczny , godny polecenia.

Wspaniały lekarz... Jestem mu wdzięczna za 100% wyprostowanie mi nogi, choć wszyscy lekarze nie dawali szans, że będzie ona normalna... Nawet on sam ostrzegał, bym nie nastawiała się na całkowite jej wyprostowanie, choć zrobi co w jego mocy... I zrobił. Jest fachowy, pomocny, konkretny, profesjonalny, a przy tym idzie się z nim dogadać i co ważne- nie jest zadufany w sobie, w chwili niepewności sam się wysyłał mnie na konsultacje do profesorów- jego kolegów po fachu. Prawdziwy lekarz z powołania. Z całą pewnością- jeśli znowu by mi się coś stało, lub komuś z mojej rodziny, znajomych (nie daj Bóg, oczywiście)- skierowałabym swe kroki do niego i powierzyłabym mu swoje leczenie, albo namawiałabym na wizytę do niego.

Brutalny , nieprzyjemny lekarz, po dwóch operacjach- nieudanych- haluksa, proponuje trzecią , powikłania które się pojawiły nie są zrozumiałe, lekarz miga się od odpowiedzi, nie tłumaczy powodu powikłań ani dalszego leczenia, proponuje wizyty prywatne, odradzam całkowicie dr Chełchowskiego, zero empatii,zostałam z problemem do dnia dzisiejszego.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich miałam szansę poznać,zawsze uśmiechnięty.A przedewszystkim wie jak leczyć i pomoć pacjentowi

Wspaniały lekarz!! Leczy mojego syna od 5 doby po urodzeniu. Przeprowadził dwie operacje. Dzięki dr Chełchowskiemu mój dziś 2-letni syn chodzi, a nawet biega!! Medal dla dr Chełchowskiego!

Najlepszy lekarz z jakim się zetknęłam. Operował mój kręgosłup cztery lata temu, żadnych komplikacji, co roku jeździłam na kontrolę, zawsze bardzo profesjonalny

Bardzo dobry lekarz ! Byłam kilka razy operowana przez tego lekarza, w tym jedna operacja bardzo poważna, wydłużanie kości udowej. Wszystko się udało i dzięki Niemu śmigam bez większych kłopotów. Polecam z czystym sumieniem !

Bardzo dobry lekarz !
Wszystko się udało i dzięki Niemu śmigam bez większych kłopotów.
Polecam z czystym sumieniem !

Leczę dziecko ortopedycznie i jestem bardzo zadowolona z elektów

Leczę dziecko ortopedycznie i jestem bardzo zadowolona z elektów

Jeden z najlepszych doktorów w Polsce. Zależy mu na pacjencie i jest pełen zaufania ;)

bardzo dobrze zrobił mi ścięgno alchilessa a nawet w poznaniu docent nie miał dla mnie czasu bo czekałem 5 lat.a pan dr.Chełchowski zrobił mi to w ciągu pół roku.Polecam go każdemu bo nie dosyć że to dobry lekarz ale i uprzejmy