lekarz Cezary Frątczak

Neurochirurg

Lekarz patrzący jedynie czy pacjent przyszedł na kasę chorych, czy prywatnie. Skoro na kasę chorych, to nawet nie spojrzy na opis zdjęć RTG, nie mówiąc o zerknięcie na same zdjęcia. Diagnoza pacjent pomylił poradnie, powinien iść na rehabilitację, a nie do neurochirurga. Na skierowaniu napisane prze lakarza rodzinnego pacjent wymaga diagnozy i leczenia!!!

Jestem po operacji:rozpoznanie-wewnątrzoponowy guz kanału kręgowego.i jestem bardzo wdzięczna ze los mnie pokierował do doktora.czuje się dobrze,ł.Bardzo się bałam gdyż doktor uprzedzał ze mogą być komplikacje.Ale już w szpitalu pocieszali mnie że jestem w bardzo dobrych rękach.ze po jego operacjach nikt nie wracał.Jakże byłam szczęśliwa kiedy już wieczorem wstałam do ubikacji.Czuje jak znów chce mi się żyć. To niesamowite,ile strachu i taki efekt 5 dni po operacji.Wielkie dzięki.

Doskonały lekarz, wspaniały fachowiec, po operacji czuje się doskonale, naprawdę godny polecenia.........

Wspaniały lekarz. Polecam

Wspaniały lekarz. Polecam

Utalentowany młody neurochirurg pasjonat ...ale skromny człowiek oddany pacjentom i ....pracy.Świetny fachowiec i operator .

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Włocławek"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10