Cudowny lekarz o niezwykle profesjonalnym podejściu i niezwykłej wiedzy. Troszczy się o pacjenta, dokładnie tłumaczy pacjentowi swoje zamierzenia, dba o wygodę i komfort siedzącego na fotelu. Posiada bardzo profesjonalny sprzęt, niespotykany w wielu gabinetach.

Pan doktor jest super lekarzem, profesjonalistą w swoim fachu. Leczyłem się u kilku stomatologów, ale Pan doktor jest najlepszy w Gnieźnie. Leczenie u Pana doktora to zero stresu i zero bólu. Pełen komfort. Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za wszystko, również za miłe podejście do pacjenta. Oczywiście bardzo polecam.:) Piotr K.

Piotr K.

świetny lekarz, minusem jest niestety zamawianie wizyty z duużym wyprzedzeniem, ale świadczy to tylko o ilości chętnych do odwiedzenia go pacjentów

Bardzo dobry stomatolog, miły, uprzejmy, zawsze wszystko wytłumaczy itp. Zdecydowanie polecam!

po wyjsciu z gabinetu juz poleciłam p. doktora kolezance..........

po wyjsciu z gabinetu juz poleciłam p. doktora kolezance..........

Bardzo kompetentny i dobry lekarz.Uratował mi zęba którego inny lekarz chciał mi wyrwać,polecam wszystkim.Perfekcyjnie wykonał mi leczenie kanałowe zęba.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Gniezno"?

Gabinet Rehabilitacji i Masażu
Os. Władysława Łokietka 25B/1A