Wszystkie usługi na najwyższym poziomie, usunięcie ósemek bezbolesne, inne zabiegi też przebiegały bez stresu pacjenta. Polecam pełen profesjonalizm.

Dentysta nastawiony głownie na zarobek szybki i szybko szybko tylko skasowac i do przodu.Powodem tego jest zakarzenie które mi zrobił podczas wyrywania.Kategorycznie nie polecam,wręcz odradzam.

Pan doktor jest super lekarzem, profesjonalistą w swoim fachu. Leczyłem się u kilku stomatologów, ale Pan doktor jest najlepszy w Gnieźnie. Leczenie u Pana doktora to zero stresu i zero bólu. Pełen komfort. Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za wszystko, również za miłe podejście do pacjenta. Oczywiście bardzo polecam.:) Piotr K.

Piotr K.

świetny lekarz, minusem jest niestety zamawianie wizyty z duużym wyprzedzeniem, ale świadczy to tylko o ilości chętnych do odwiedzenia go pacjentów

po wyjsciu z gabinetu juz poleciłam p. doktora kolezance..........

po wyjsciu z gabinetu juz poleciłam p. doktora kolezance..........

Bardzo dobry stomatolog, miły, uprzejmy, zawsze wszystko wytłumaczy itp. Zdecydowanie polecam!

Bardzo kompetentny i dobry lekarz.Uratował mi zęba którego inny lekarz chciał mi wyrwać,polecam wszystkim.Perfekcyjnie wykonał mi leczenie kanałowe zęba.