Lekarze Stomatolog Gniezno

lek. dent. Wojciech Kołdys

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Stanisława Chudoby 16
62-200 Gniezno

Doktora mogę polecić z czystym sumieniem. Zbieg trawl godzinę, bez bólu. Termin niemal natychmiastowy.
Opinia dodana przez: Romuald

lek. dent. Elżbieta Grzesiecka

SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
ulica Poznańska 15
62-200 Gniezno

Jestem pacjentką Pani doktor Grzesieckiej od kilkunastu lat. Jestem bardzo zadowolona z jej kompetencji i jakości wykonywanej pracy. Nie zdarzyło się w tym czasie nic co bym mogła skrytykować. Polecam Jej usługi, bo są na wysokim poziomie. Po za tym jest osobą bardzo miłą, dbającą o to aby pacjent wyszedł z gabinetu zadowolony.
Opinia dodana przez: Grażyna

lek. dent. Marzena Szatkowska-Błaszak

Surowieckiego 70
62-200 Gniezno

Lekarz stomatolog z wielkim sercem. Leczę u pani Doktor trójkę dzieci i mogę ją szczerze polecić. Cierpliwa, uśmiechnięta, o wspaniałym podejściu do dzieci. Nie jest nastawiona na zysk i widać, że zależy jej na swoich pacjentach. Dziękujemy ☺️
Opinia dodana przez: Tatevik

lek. dent. Anna Charzewska

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Niesamowita Pani doktor, niepozorna kobieta a tak konkretna w tym co robi same superlatywy. Idealny przebieg leczenia, wizyta przyjemna, kultura osobista Pani doktor bez zarzutu. Bardzo konkretnie podchodzi do każdego przypadku, a znam już kilka (sama polecałam). Super podejście do osoby, która unika kontaktu ze stomatologiem. Polecam rewelacja !!!

lek. dent. Maja Możdżeń

ulica Zielony Rynek 2/1
62-200 Gniezno

Witam .Polecam Pania doktor .Bardzo sympatyczna i delikatna kobieta.Najlepszy lekarz dentysta u ktorego bylam.

lek. dent. Ewa Miedzińska - Stochmiał

ul. Karola Libelta 56 A
62-200 Gniezno

Chodzimy do Pani doktor całą rodziną od paru lat. Zawsze wytłumaczy i poinformuje na czym polega leczenie i co ma zamiar robić na kolejnej wizycie. Dzieciaki w wieku szkolnym chętnie na wizyty chodzą. Fajne podejście do mniejszych pacjentów. Cenowo też ok.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Maria Kowalska

ul. Kopernika 1
62-200 Gniezno

Lekarz z powołania. Pani Doktor ma świetny kontakt z pacjentem i niesamowite podejście do osób, które panicznie boją się wizyty u stomatologa. Jednym zdaniem to obsługa pacjenta jest miła, profesjonalna i bezbolesna. A co ważne zostaniemy przebadani kompleksowo.
Opinia dodana przez: Paulla

Cezary Fryca

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
62-200 Gniezno

Wszystkie usługi na najwyższym poziomie, usunięcie ósemek bezbolesne, inne zabiegi też przebiegały bez stresu pacjenta. Polecam pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Paweł
W całym Gnieźnie żaden stomatolog nie chciał mnie przyjąć z ogromnym bólem zęba. Pan Czerkawski jako jedyny okazał się być człowiekiem... Ropny ząb trzeba było usunąć... Profesjonalne podejście, bardzo uprzejmy, wizyta bez obsunięć czasowych, polecam.
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. dent. Paweł Chełminiak

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Nie polecam, lekarz nie mówi co będzie robił,jak będzie przebiegała wizyta, wziął 80zł za zrobienie zastrzyku (który przez stan zapalny nie działał) i ' zdrapanie' plomby odesłał mnie do domu, wszystko ładnie pięknie gdyby nie stwierdził,że przez zdjęcie plomby ropa,która jest w kości mi zejdzie, jednak po wizycie ból nie ustawał przez kolejne 2 dni,po upływie tych dwóch dni na podniebieniu pojawił się ogromny bombel z ropą przez,który nie mogłam ...

lekarz Urszula Kaps-Kozalska

ul. 3 Maja 15/10
62-200 Gniezno

Bardzo profesjonalne podejście, zarówno w przypadku wizyt refundowanych jak i prywatnych. Nie ma naciąganych problemów, a zarazem "wyciągania" kasy z portfela pacjenta. Pani Kaps -Kozalska jest konkretna, rzeczowa, ale zarazem bardzo delikatna. Wizyta zawsze punktualnie, bez zbędnego czekania i starty czasu. Bezbolesne leczenie i trwałe efekty to najlepsza rekomendacja. Serdecznie polecam!!!

lek. dent. Jarosław Błaszak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Surowieckiego 70
62-200 Gniezno

Usunięcie ropnej siódemki. Przyjęcie w trybie pilnym, pełen profesjonalizm i spokój przy pracy. Widoczne doświadczenie. Polecam na 6+.
Opinia dodana przez: Karol

lek. dent. Jan Achrem

ulica Chociszewskiego 17/1
62-200 Gniezno

Genialne podejście do pacjenta, bezbolesne zabiegi. Wszystko wytłumaczone. Najlepszy specjalista ! Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Angelika

lek. dent. Edyta Anczykowska

Poradnia Medycyny Rodzinnej AMICOR
ks. Stanisława Staszica 21
62-200 Gniezno

Jestem osobą strachliwą,a u pani doktor mi wszystko odpuściło...atmosfera na luzie,przestaje się myśleć, ze jest coś robione...sprawnie,miło i z zębem wszystko ok,także polecam.
Opinia dodana przez: Mela

lek. dent. Aleksandra Wagner

Piekary 27
62-200 Gniezno

Jestem zadowolona, najlepszy stomatolog w Gnieźnie.. Bardzo lubię umawiać się na wizytę do tej pani.
Opinia dodana przez: Marlena

lek. dent. Krystian Szumiński

Implant Medical Irena Nowak Przybylska
WARSZAWSKA 28/4
62-200 Gniezno

Pan dr nie szanuje nawet stałych pacjentów - ani ich czasu, ani pieniędzy! Nie dosyć, że jest bardzo drogi, to nie leczy tego, co ich boli, tylko to na czym może najwięcej zarobić podczas wizyty. Zgłosiłem się z bolącym zębem (w sumie łatwa sprawa, chodziło o drobną odbudowę). Czekałem na termin kilka tygodni, obiecał, że rozwiąże ten problem, tym bardziej, że zaraz mamy okres świąteczny. Podczas wizyty poświęcił mi 20 ...
Opinia dodana przez: Bazyli

lek. dent. Elżbieta Drażniuk

Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "VIVA" s.c.
Cymsa 16
62-200 Gniezno

Byłem u tej pani,niestety od fachowosci usługi do podejscia tej pani do pacjenta nie ma zadnej róznicy.Plomba wykonana a tak wyszlifowac ostrą plombę i krawędzie to juz bylo cięzko.Pani usiadła i czekala zeby nie zawracal jej glowy i najlepiej wyszedl.Wszystko od niechcenia.
Opinia dodana przez: karlos

lek. dent. Tomasz Siniecki

Implant Medical Irena Nowak Przybylska
WARSZAWSKA 28/4
62-200 Gniezno

Powiedziec słaby to za mało.Zrobil mi dziurę w zębie i stwierdzil ze mozna leczyc tylko kanałowo ale on nie daje gwarancji ze bedzie dobrze.Postawil mnie w sytuacji bez wyjscia,mialem wydac ogromne pieniadze a nastepnie nie miec pewnosci ze za chwile nie bedzie mi chcial wyrwac zęba.Mogl wlozyc lekarstwo ktore leczylo by tego zeba,nawet o tym nie wspomnial.Dużo mówi ale nie wiele z tego wynika.Trzymam się z daleko od tego pana
Opinia dodana przez: karlos
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ