Stomatolog Gniezno

lek. dent. Jarosław Błaszak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Surowieckiego 70
62-200 Gniezno

Usunięcie ropnej siódemki. Przyjęcie w trybie pilnym, pełen profesjonalizm i spokój przy pracy. Widoczne doświadczenie. Polecam na 6+.
Opinia dodana przez: Karol
W całym Gnieźnie żaden stomatolog nie chciał mnie przyjąć z ogromnym bólem zęba. Pan Czerkawski jako jedyny okazał się być człowiekiem... Ropny ząb trzeba było usunąć... Profesjonalne podejście, bardzo uprzejmy, wizyta bez obsunięć czasowych, polecam.
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. dent. Paweł Chełminiak

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Nie polecam, lekarz nie mówi co będzie robił,jak będzie przebiegała wizyta, wziął 80zł za zrobienie zastrzyku (który przez stan zapalny nie działał) i ' zdrapanie' plomby odesłał mnie do domu, wszystko ładnie pięknie gdyby nie stwierdził,że przez zdjęcie plomby ropa,która jest w kości mi zejdzie, jednak po wizycie ból nie ustawał przez kolejne 2 dni,po upływie tych dwóch dni na podniebieniu pojawił się ogromny bombel z ropą przez,który nie mogłam ...

Cezary Fryca

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny

62-200 Gniezno

Dentysta nastawiony głownie na zarobek szybki i szybko szybko tylko skasowac i do przodu.Powodem tego jest zakarzenie które mi zrobił podczas wyrywania.Kategorycznie nie polecam,wręcz odradzam.
Opinia dodana przez: karlos

lekarz Urszula Kaps-Kozalska

ul. 3 Maja 15/10
62-200 Gniezno

Bardzo profesjonalne podejście, zarówno w przypadku wizyt refundowanych jak i prywatnych. Nie ma naciąganych problemów, a zarazem "wyciągania" kasy z portfela pacjenta. Pani Kaps -Kozalska jest konkretna, rzeczowa, ale zarazem bardzo delikatna. Wizyta zawsze punktualnie, bez zbędnego czekania i starty czasu. Bezbolesne leczenie i trwałe efekty to najlepsza rekomendacja. Serdecznie polecam!!!

lek. dent. Ewa Miedzińska - Stochmiał

ul. Karola Libelta 56 A
62-200 Gniezno

Chodzimy do Pani doktor całą rodziną od paru lat. Zawsze wytłumaczy i poinformuje na czym polega leczenie i co ma zamiar robić na kolejnej wizycie. Dzieciaki w wieku szkolnym chętnie na wizyty chodzą. Fajne podejście do mniejszych pacjentów. Cenowo też ok.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Maria Kowalska

ul. Kopernika 1
62-200 Gniezno

Lekarz z powołania. Pani Doktor ma świetny kontakt z pacjentem i niesamowite podejście do osób, które panicznie boją się wizyty u stomatologa.
Jednym zdaniem to obsługa pacjenta jest miła, profesjonalna i bezbolesna. A co ważne zostaniemy przebadani kompleksowo.
Opinia dodana przez: Paulla

lek. dent. Edyta Anczykowska

Poradnia Medycyny Rodzinnej AMICOR
ks. Stanisława Staszica 21
62-200 Gniezno

Szybko i sprawnie, Pani Doktor wyleczyła mi 2 zeby i usunęła kamień .Nie wiem jak to zrobiła,ale zawsze mnie to usuwanie bardzo bolało i krwawiło a u Pani Doktor nic! Polecam
Opinia dodana przez: Pati

lek. dent. Aleksandra Wagner

Piekary 27
62-200 Gniezno

Jestem zadowolona, najlepszy stomatolog w Gnieźnie.. Bardzo lubię umawiać się na wizytę do tej pani.
Opinia dodana przez: Marlena

lek. dent. Anna Charzewska

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Niesamowita Pani doktor, niepozorna kobieta a tak konkretna w tym co robi same superlatywy. Idealny przebieg leczenia, wizyta przyjemna, kultura osobista Pani doktor bez zarzutu. Bardzo konkretnie podchodzi do każdego przypadku, a znam już kilka (sama polecałam). Super podejście do osoby, która unika kontaktu ze stomatologiem. Polecam rewelacja !!!

Stomatolodzy w Gnieźnie