Stomatolog Gniezno

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Niesamowita Pani doktor, niepozorna kobieta a tak konkretna w tym co robi same superlatywy. Idealny przebieg leczenia, wizyta przyjemna, kultura osobista Pani doktor bez zarzutu. Bardzo konkretnie podchodzi do każdego przypadku, a znam już kilka (sama polecałam). Super podejście do osoby, która unika kontaktu ze stomatologiem. Polecam rewelacja !!!

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Stanisława Chudoby 16
62-200 Gniezno

Absolutnie świetny stomatolog. Bardzo dokładny i potrafiący wytłumaczyć problem. Serdecznie polecam.

ul. Karola Libelta 56 A
62-200 Gniezno

Bardzo miła i kompetentna,posiada dużą wiedzę mimo młodego wieku.Chodziłem do niej gdy pracowała dla NFZ i do dziś korzystam z jej usług razem z żoną.

Opinia dodana przez: jan

Cezary Fryca

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny

62-200 Gniezno

Cudowny lekarz o niezwykle profesjonalnym podejściu i niezwykłej wiedzy. Troszczy się o pacjenta, dokładnie tłumaczy pacjentowi swoje zamierzenia, dba o wygodę i komfort siedzącego na fotelu. Posiada bardzo profesjonalny sprzęt, niespotykany w wielu gabinetach.

Opinia dodana przez: Agata

ulica Zielony Rynek 2/1

Witam .Polecam Pania doktor
.Bardzo sympatyczna i delikatna kobieta.Najlepszy lekarz dentysta u ktorego bylam.

Witam .Polecam Pania doktor

ul. Kopernika 1
62-200 Gniezno

Wspaniała osoba - bardzo miła, oraz niezwykle dokładna w swojej pracy.

Wspaniała osoba - bardzo miła, oraz niezwykle dokładna w swojej pracy.

Gabinet Rehabilitacji i Masażu
Os. Władysława Łokietka 25B/1A
62-200 Gniezno

Od roku noszę aparat stały u Doktora Śmieleckiego, jestem bardzo zadowolona z efektow i obsługi .Moja wada już jest wyleczona ,a ja bardzo zadowolona ,ale muszę jeszcze nosić,żeby się utrwaliło. Wszystko jest tu jasne i klarowne ,spisana umowa na leczenie ,stałe ceny niezmieniające się do końca leczenia , żadnych niespodzianek. Kiedy odkleja mi się zamek mam 6 w gratisie i nie muszę się martwić ,kiedy słyszę moje koleżanki ,że nigdy nie wiedzą ile zapłacą na każdej wizycie to szok. Może czasem są kolejki ,ale myślę ,że swiadczy to ,że wiele osob tutaj chodzi ,po prostu.Obsługuje mnie asystentka ,moja imienniczka zresztą ,bardzo kontaktowa i ze spokojem wyjaśniająca wszystkie moje wątpliwości .Zdecydowanie polecam ten gabinet :)

Opinia dodana przez: Monika

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Lekarz poważny i zrównoważony. Pracuje bez pośpiechu. Uprzejmy, spokojny.

Lekarz poważny i zrównoważony. Pracuje bez pośpiechu. Uprzejmy, spokojny.

Super podejscie, wiedza i profesjonalizm. Doskonaly lekarz i specjalista ktory leczy cala moja rodzine od lat!

Opinia dodana przez: Paulina

ul. 3 Maja 15/10
62-200 Gniezno

Bardzo profesjonalne podejście, zarówno w przypadku wizyt refundowanych jak i prywatnych. Nie ma naciąganych problemów, a zarazem "wyciągania" kasy z portfela pacjenta. Pani Kaps -Kozalska jest konkretna, rzeczowa, ale zarazem bardzo delikatna. Wizyta zawsze punktualnie, bez zbędnego czekania i starty czasu. Bezbolesne leczenie i trwałe efekty to najlepsza rekomendacja. Serdecznie polecam!!!