lekarz Cezary Jaroszewicz

Okulista

Lekarz z sercem. Syn (11 m-cy) po prywatnej operacji w Krakowie na zez skośny, zbieżny z oczopląsem powinien mieć po 5 dniach (w tym weekend) kontrolę w Siedlcach. Skierowanie na cito dostaliśmy już kolejnego dnia po przyjeździe od pediatry, ale okuliści na nfz i prywatni nawet nie chcieli przeczytać karty wypisu.... Wysyłali nas tam gdzie robiliśmy operację, albo za kilka miesięcy :) Dr poradził i co najważniejsze mimo natłoku pacjentów porozmawiał, przeczytał kartę wypisu i spytał o historię choroby.

Najlepszy lekarz na świecie!! Przemiły człowiek, bardzo kompetentny, ma świetne podejście do pacjenta. Wytłumaczy wszystko co i jak. Wizyta trwa ok 30 minut, badanie jest bardzo dokładne, potem wszystko omówione. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!!!!!!!

Polecam!!!!!!!!!

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Dopiero doktor Jarosiewicz postawił u mojej córki trafną diagnozę, reszta lekarzy strzelała na zasadzie "chybił- trafił". Bardzo dużo czasu poświęca na badanie. Wizyta trwa sporo, ale za to jest się kompleksowo przebadanym. Do tego miły i uprzejmy. Godny polecenia!

Bardzo polecam! :) Najlepszy okulista. Punktualny. Sympatyczny. Czas jaki poświęca pacjentowi jest adekwatny do jego potrzeb. Jeszcze raz polecem.

Tak mi ten pan dobral okulary że nie nadają sie do używania. Oczy bolą. Szkoda czasu i pieniędzy. To chyba rodzinne u nich.

Moje dziecko ma poważną wadę wzroku rozpoznaną przez dok. Jaroszewicza. Leczymy dziecko w Katowicach konsultując się z dok. Jaroszewiczem. Każda diagnoza odnośnie postepów - czy cofań wady, postawiona przez dok. Jaroszewicza jest zawsze trafna i idealnie pasuje do tego, co stwierdzą lekarze w Katowicach.

Lekarz, do którego chce się chodzić. Nastawiony na pacjenta. Rozmawia się z nim jak równy z równym. I pożartuje i powie dobre słowo. A do tego kompetentny i mega uprzejmy, nawet po całym dniu pracy. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Podczas wizyty moje oczy zostały przebadane chyba na wszystkich aparatach, które ma w swoim gabinecie(a trochę ich jest). Gorąco polecam tego lekarza.

Wspaniały lekarz, najlepszy u jakiego byłam. Uprzejmy, kulturalny, a przede wszystkich fachowiec posiadający wiedzę medyczną. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba nie patrząc na zegarek. Jeden z nielicznych lekarzy, dla którego nie najważniejsze są pieniądze a pacjent. Lekarz z powołania. Polecam dr Jaroszewicza bo to z pewnością jeden z najlepszych okulistów w Polsce.

Wspaniały lekarz. Jako jedyny rozpoznał chorobę oczu mojej córki i podjął się leczenia. Poświęcił bardzo dużo czasu na badanie i wytłumaczył na czym polega choroba. Wcześniej będąc u trzech okulistów od żadnego nie usłyszałam tyle co od dr Jaroszewicza. Kompetentny, sympatyczny ,ze wspaniałym podejściem do dzieci. Polecam

Jako jedyny powiedział mi jaką mam chorobę oczu i skierował tam gdzie potrzeba.... jako jedyny w całych Siedlcach!! Po tym stwierdzam, że ma wiedzę jako nieliczny. Inni okuliści odsyłali mnie z kwitkiem. Poza tym bardzo miły i rozmowny. Nikogo nie traktuje z góry. POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Okulista Siedlce"?

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50