dr hab. n. med. Cezary Kowalewski

Dermatolog

Profesor już na pierwszej wizycie rozpoznał chorobę, z którą mimo wizyt u innych dermatologów męczyłem się od lat. Dzięki odpowiednio dobranym lekom po dwóch tygodniach pozbyłem się problemu.

Byłem u tego Pana zarówno na Koszykowej (publicznie), jak i prywatnie. Jest lekarzem rewelacyjnym. Rozpoznał u mnie chorobę, której przez lata nie potrafili rozpoznać inni lekarze, a badania genetyczne potwierdziły jego diagnozę. Ponadto, w trakcie wizyty mogłem załatwić kilka problemów naraz, a jeszcze pytał, czy jeszcze coś dolega. Świetny lekarz, ciepły, dobry i uprzejmy dla pacjenta człowiek!

Bo zdiagnozowaniu przez innego dermatologa chłoniaka, trafiłam do prof. Kowalewskiego na konsultację. Okazał się uprzejmym, konkretnym lekarzem, który zna się na rzeczy i od razy był w stanie wykluczyć nowotwór. Polecam.

Polecam tego lekarza, wyleczył mnie z trądziku, miły, uprzejmy i rzeczowy.

Polecam tego lekarza, wyleczył mnie z trądziku, miły, uprzejmy i rzeczowy.

Polecam. Profesor już od pierwszej wizyty zalecił odpowiednie leczenie, czego nie zrobił żaden lekarz przez 15 lat mojej choroby (atopowe zapalenie)

Polecam. Profesjonalista. Po kilku miesiącach cierpienia dzięki Panu prof. przestałem się drapać (mam chorobę Duhringa)i funkcjonuje normalnie.

Jest genialny. Potrafi dokładnie wytłumaczyć wszystkie aspekty choroby. Nie tylko jest świetnym dermatologiem, ale też cudownym człowiekiem. Stara się podnieść pacjenta na duchu i potrafi odbudować nadzieję na to, że będzie lepiej. Według mnie, najlepszy w swoim fachu. (Mimo, że wizyta była państwowa.)

nie oceniam lekarza jedynie proszę o pomoc, gdzie można pójść do niego na wizytę, ale Państwo a nie prywatnie. Czy ktoś może mi wskazać adres gdzie przyjmie mnie na NFZ?

Zdecydowanie polecam. Świetny specjalista

Zdecydowanie polecam. Świetny specjalista

Porażka w tym przypadku. Jak idac stopień profesora nic nie znaczy. Choroby, w ktorej sie SPECJALIZUJE, nie rozpoznal! Przez co moje cierpienia przedluzyly sie o trzy miesiace. Ech... mam potworny zal do dzisiaj... B.

Porażka w tym przypadku. Jak idac stopień profesora nic nie znaczy.
Ech... mam potworny zal do dzisiaj...
B.