lekarz Cezary Łoziński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wczoraj miałam przyjemność osobiście poznać podczas badania pana dr. Łozińskiego , pana Anestezjologa i panią Pielęgniarkę .Wspaniały zespół który polecam z całego serca i któremu serdecznie dziękuję za bycie przy mnie podczas badania i zaopiekowaniem się mną . Dziękuję i pozdrawiam Beata Styperek

Beata Styperek

Jeszcze w zyciu nie spotkalam tak wspanialego lekarza.Dzieki Panu Dr nie boje się gastroskopii.dziękuję bardzo:)))))))

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Pan doktor usunął mi w czasie dwóch trzygodzinnych zabiegów rozległego raka przełyku, za pomocą endoskopu. Życzę zdrowia doktorze i z całego serca dziękuję - Stanisław.

Fantastyczny lekarz. W moim przypadku podjął się bardzo trudnego zabiegu usunięcia dużego guza metodą endoskopową. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.