lekarz Cezary Paszkowski

2,5
2,4
2,4
2,5

Kilka wizyt, doradził dobra rehabilitacje po zabiegu, poprowadził wprost idealnie dzięki temu panu chodzę, zastosował metody których inni nie znali. Lekarz dość kosztowny lecz warty każdej złotówki.

Bardzo dobry specjalista. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile on wymaga, uprzejmy, kompetentny. Nie stawia diagnozy w ciemno, najpierw kieruje na specjalistyczne badania.Godny polecenia.

OGÓLEM KATASTROFA NIE ODPOWIEDNIA OSOBA NA STANOWISKU ORDYNATORA ORTOPEDII NIE DAJCIE MU SIE KROIC ANI SKŁADAC!!!!PS CHYBA ŻE MACIE SPORO KASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam..byłem na kilku wizytach,nic to nie dało..zmieniłem lekarza..jest juz lepiej

niepolecam tego Lekarza nikomu,niezna sie na leczeniu,głowe nosi do góry bo ordynatorem został,coto nie on.