dr n. med. Cezary Piwkowski

Torakochirurg

Docent Cezary Piwkowski to świetny fachowiec mający złote ręce i serce. Szybkość i zdecydowanie w działaniu pana Doktora uratowało mi życie. Doktor to spokojny, opanowany a przy tym miły i sympatyczny człowiek oddany swojej pracy. Klasa sama w sobie. Lekarz z powołania dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Dziękuję Panie Doktorze za to, że dzięki Panu dzisiaj jestem zdrowa. Życzę zdrowia i sukcesów w dalszej pracy zawodowej i życiu osobistym. Wdzięczna pacjentka Krystyna

Wdzięczna pacjentka Krystyna

Dr. n. med Cezaremu Piwkowskiemu dziękuję za przeprowadzoną operację nowotworu. Z mojej strony mogę polecić pacjentom dr.ponieważ jest sympatyczny i życzliwy. Z chirurgiem operatorem nie mamy bezpośredniego kontaktu,ale jestem zadowolona z przeprowadzonego zabiegu.

Dr. n. med Cezaremu Piwkowskiemu dziękuję za przeprowadzoną operację nowotworu.
Z mojej strony mogę polecić pacjentom dr.ponieważ jest sympatyczny i życzliwy.

Lekarz o bardzo wysokich kompetencjach zawodowych a zarazem bardzo skromny, w ręce którego można oddać swoje życie. Ubolewam,że w obecnym czasie brak jest tak wspaniałych LUDZI-LEKARZY.P O L E C A M dziękuje za dni życia które doktor przedłużył mojej żonie której już zemną niema .to były dwie operacje w wykonaniu doktora za które bardzo jestem wdzięczny

Pan Doktor przedłużył życie mojemu mężowi w ciężkiej chorobie nowotworowej o 7 lat.Od pierwszego spotkania pełen profesjonalizm.Interesował się stanem męża podczas pobytów na oddziale, zlecał liczne badania , proponował różne rozwiązania . Wspaniały operator. Przedłużając życie mężowi dawał nadzieję całej rodzinie. Pomimo , że męża już nie ma ze mną wciąż jestem bardzo wdzięczna za życzliwość, humor i pomoc w tej ciężkiej sytuacji. Wielki szacunek dla Pana Doktora i podziękowania od całej rodziny

Kompetentny,uprzejmy.Mimo wielu obowiązków znajdzie czas dla pacjenta.Godny polecenia.Dziekuje Panie Doktorze

Rewelacyjne podejscie do pacjenta. Pan dr wszystko wyjaśnił, chętnie i rzeczowo odpowiadal na pytania. Polecam w 100%.

Cudowny człowiek, wspaniały specjalista, a przy tym bardzo skromny, polecam wszystkim ,którzy szukają bardzo dobrego lekarza Dominik.

Dziś Pan Doktor powiedział do mojej mamy "to koniec ......... leczenia". Mija drugi rok od operacji, drugi rok życia w prezencie dla mojej mamy :) Genialny lekarz, świetny chirurg i cudowny człowiek! Profesjonalizm, precyzja i powołanie. Jeśli ktoś się znajdzie w tak ciężkiej sytuacji, życzę mu, aby trafił do Pana Doktora ... Ja już zawsze będę wdzięczna ...

Profesjonalista w każdym calu. Wspaniałe podejście do pacjenta i jego rodziny. Zainteresowanie po zabiegu znacznie wykracza poza standardy - bezinteresownie poświęca także swój czas prywatny. W każdej chwili możliwy kontakt telefoniczny. Daje poczucie spokoju w tak trudnej chorobie. Dba o pacjenta kompleksowo, także o jego samopoczucie psychiczne, komfort dochodzenia do zdrowia. To cud, że w tak trudnym czasie akurat on zajął się leczeniem ojca. Jesteśmy bezgranicznie wdzięczni.

Pan Doktor, wzbudza ogromne zaufanie oraz gołym okiem widać jego fachowość i kompetencje, powierzyliśmy w jego ręce naszą siostrę, już na chwile obecną przedłużył jej życie o pół roku, dla Nas to bardzo wiele... poziom lekarski na bardzo wysokim poziomie. oby więcej takich specjalistów...

Wciąż poszukujesz "Torakochirurg Poznań"?

Poznań

wielkopolskie centrum pulmonologii i torakochirurgii

klinika chorób płuc