dr n. med. Cezary Piwkowski

Torakochirurg

Dr Piwkowski to lekarz "z prawdziwego zdarzenia". Pomógł mojej mamie, pomimo że nie dawano jej żadnych szans. Perfekcjonista w każdym calu,kompetentny,konkretny, a zarazem przesympatyczny. Ma wspaniały kontakt zarówno z pacjentem, jak i jego rodziną. Polecam dr Piwkowskkiego wszystkim chorym.

Pan doktor operował moją mamę. Wspaniały specjalista, cudowny człowiek, ma bardzo dobry kontakt z pacjentami. Bardzo dziękujemy za udane przeprowadzenie operacji.

Bardzo dobry lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Poświęca czas, tłumaczy problem w sposób zrozumiały dla chorego i jego rodziny, dodaje otuchy kiedy potrzeba. Lekarz z powołania a niestety to już rzadkość.

Lekarz z powolania, zloty czlowiek. Dal mojej mamie nadzieje na lepsze jutro! Dzieki niemu nadal cieszy sie zyciem. Perfekcjonista. Marzy mi sie aby wszyscy lekarze byli choc w polowie taak dobrzy jak pan Piwkowski.

Wspaniały lekarz z powołania, potrafi objaśnić w prosty sposób chorobę. Ma dobry kontakt z pacjentem, dzięki Niemu moję samopoczucie jest dużo lepsze. Polecam wszystkim pacjentom.

pełne zaangazowanie w zdrowie i leczenie pacjenta wspaniały Lekarz ! ! !!

pełne zaangazowanie w zdrowie i leczenie pacjenta wspaniały Lekarz ! ! !!

Wspaniały lekarz bardzo dobry specjalista i człowiek. Godny zaufania. Ma dobry kontakt z pacjenem, poświęca czas pacjentowi i tłumaczy chorobę oraz przebieg jej leczenia. Poza tym miły, uprzejmy. Dusza człowiek, wykonuje swoj zawód naprawdę z powołania. Był lekarzem operujacym i prowadzacym mojego tatę POLECAM KAŻDEMU CHOREMU - Wągrowiec

Wspanialy lekarz,godny polecenia, tak jak pozostali lekarze z oddzialu m.in. dr Kasprzak i prof.Dyszkiewicz. Bylam pacjentką na tym oddziale aż dwa razy.

Bylam pacjentką na tym oddziale aż dwa razy.

Super lekarz i człowiek .Bez przesady powiem ,że to "Złoty" człowiek i ręce które naprawdę leczą. Polecam wszystkim. W.K. Ziel.Góra

Polecam wszystkim.

W.K. Ziel.Góra