lekarz Cezary Strugała

Ortopeda

1,1

Gdyby można było dać zero, to dałabym. Przyjmuje błyskawicznie. Wszystkich pyta czy dużo jeszcze poczekalni jest pacjentów. Wszyscy też pacjenci, których zastałam w poczekalni ( ok. 20 - 25 osób) zamówieni zostali na jedną godzinę. Lekarz nie wnikał w problem, miało być szybko. W międzyczasie pisał smsy. Pacjenci stoją przy biurku (mam 79 lat) i lekarz nie reaguje na to. Nie wskazuje krzesła, nie prosi, by usiąść. Ze mną rozmawiał siedząc rozparty na krześle. Zawieruszył moje wyniki prześwietlenia. Podniósł głos, gdy poprosiłam, by jednak je spróbował znaleźć, bo chcę je odzyskać. Zaproponował lek, a gdy zaczęłam się dopytywać, powiedział, że przed przyjęciem leku mogę zrobić sobie badania, podyktował jakie, ale nie dał na nie skierowania. Już różnie w swoim życiu byłam przyjmowana, ale takiego obojętnego i niezainteresowanego swoim pacjentem lekarza jeszcze nie spotkałam. Proponuje poszukać sobie od razu innego.

nie polecam tego lekarza jest żałosny,kasuje pacjentów z kasy nie doradzając nic,wszyscy którzy chcecie godnie sie leczyć to tylko nie z tym popaprańcem

Pacjenta traktuje przedmiotowo, to przecież tylko wizyta za 20zł, a nie jakaś wyspecjalizowana porada lekarska. Kompletny brak czasu, oraz niepunktualność. Nie polecam.

Kompletny brak czasu, oraz niepunktualność.
Nie polecam.

Szybko,szybko,szybko...W ogóle nie ceni pacjenta ani jego czasu. Spóźnił się 30 minut,poświęcił mi 2 minuty i nawet nie wzdąrzyłam usiąść. Nie odpowiada na pytania i podnosi głos.

Potwierdzam opinie poprzedników. Brak czasu dla pacjentów. Przyjmuje taśmowo raz w miesiącu około 30 pacjentów. Po 30-40 minutach poczekalnia jest pusta. O czymś to świadczy.

raczej nie nazwalabym go lekarzem tylko pracownikiem fabryki pracujacej na akord nie polecam tego fachowca

Człowiek interesu a nie lekarz. Pacjent go w ogóle nie interesuje.

Człowiek interesu a nie lekarz. Pacjent go w ogóle nie interesuje.

Napisanie ortopeda to jest przesada. Lekarz słaby jakich pełno w Polsce.

Napisanie ortopeda to jest przesada. Lekarz słaby jakich pełno w Polsce.