dr n. med. Cezary Szymański

Polecam z całego serca wizytę u Pana dr, który jest bardzo miły i delikatny, a przy tym kompetentny.

dr.Cezarego Szymańskiego poznałam kiedy pracował jeszcze w Chełmie .Miałam trzy poronienia ,byłam załamana ,byłam u kilku lekarzy ale za każdym razem to samo-poronienie!.Do szpitala trafiłam akurat-(na szczęscie)wtedy kiedy to przyszedł dr.Szymański do pracy do Chełma ,będąc na wizycie (obchodzie)właśnie poznałam nowego lekarza ,który wzbudził zaufanie i objął prawdziwą opieką lekarską.Po trzynastu miesiącach leczenia u Dr.C.Szymańskiego zostałam szczęśliwą mamą!.Dziś moja córcia ma 14 lat! a Ja nadal jestem pacjentką Dr.C.Szymańskiego .W Chełmie brakuje nam Takiego lekarza. Drogie Panie! Jeśli macie podobne problemy to szczerze polecam Dr.CEZAREGO Szymańskiego

Jestem bardzo zadowolona z fachowej i profesjonalenj opieki, którą dr Szymański zapewnił mi już od pierwszej wizyty. Komptenecja, rzeczowość oraz indywidualne podjeście do pacjentki to najlepsze określenia charakteryzujące osobę, a także sposób wykonywania swojej pracy przez doktora. Dodając do tego trafność oraz skuteczność diagnozy jak i wyników leczenia nie można nie polecić dr Szymańskiego innym kobietom. To na prawdę bardzo dobry lekarz !!!

Szczerze polecam p. dr Szymańskiego. Wzbudza zaufanie pacjenta kompetencją i życzliwością. Pan doktor prowadził moją drugą ciążę, gdzie po porodzie zagranicznym bardzo sceptycznie podchodziłam do opieki medycznej. Od razu ujął mnie swoją uprzejmością.Bardzo profesjonalne a jednocześnie ludzkie podejście do pacjentki!Wizyty były w placówce państwowej służby zdrowia, a lepszej opieki nie mogłam wymarzyć sobie nawet prywatnie! Bardzo polecam pana doktora Szymańskiego jako prowadzącego ciążę!

Szczerze polecam p. dr Szymańskiego.
Wzbudza zaufanie pacjenta kompetencją i życzliwością.
Pan doktor prowadził moją drugą ciążę,

Trafiłam do Pana dr Cezarego Szymańskiego będąc w ciąży. Bardzo podoba mi się sposób podejścia do kobiety ciężarnej, który jest rzeczowy i profesjonalny. Dzięki Panu dr mogłam urodzić dziecko bez stresu za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam.

Ponad rok byłam pacjentką dr.Sympatyczny,rzeczowy.Prowadził moją ciążę, a nie byłam łatwą pacjentką.Niestety zmieniłam miejsce zamieszkania i lekarza.Polecam.

TAKIEGO LEKARZA JAK DOKTOR SZYMANSKI NIE SPOTKALAM JESZCZE!!! CHYBA TAKICH LEKARZY JUZ NIE MA, A SZKODA!! BARDZO KOMPETENTNY I RZECZOWY LEKARZ! POLECAM!!!!;D MI BARDZO POMOGL,A ODWIEDZALAM SPORO GINEKOLOGOW I TYLKO ON MNIE WYLECZYL I TO W KROTKIM CZASIE ZA CO BARDZO DZIEKUJE!!

TAKIEGO LEKARZA JAK DOKTOR SZYMANSKI NIE SPOTKALAM JESZCZE!!!
CHYBA TAKICH LEKARZY JUZ NIE MA, A SZKODA!!
BARDZO KOMPETENTNY I RZECZOWY LEKARZ!
POLECAM!!!!;D

Dr. Szymański jest świetnym specjalistą życzyłabym sobie więcej takich lekarzy w każdej specjalności. Polecam tego lekarza!

Wzbudza wielkie zaufanie.Reszta bez komentarza

Wzbudza wielkie zaufanie.Reszta bez komentarza

jeden z najlepszych lekarzy w lublinie skupiający uwagę na schorzeniu uprzejmy kompetentny

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin