dr Cezary Wałęsa

Radiolog, USG

wspaniały lekarz, pomimo wielu moich chorób - operację tętniaka tętnicy mózgowej przeszłam wręcz śpiewająco dzięki Panu Cezaremu Wałęsie, dziś mija 5 miesiąc i czuję się wspaniale DZIĘKUJĘ Panie Doktorze

Być może kompetentny, nie mnie oceniać jego umiejętności lekarskie, ale w obyciu - bardzo gburowaty. Cedzi każde słowo, jakby z każdym wylatywały złotówki z jego portfela. Podchodzę do niego, żeby poinformować, że zapłaciłem za USG (tak mi kazała sympatyczna pani w rejestracji. Ci którzy płacą mają pierwszeństwo.) Mówię: - Dzień dobry (nie odwzajemnia powitania), uśmiecham się, wyłuszczam o co chodzi. W odpowiedzi kompletna cisza. Odchodzi bez słowa. Zostawia otwarte drzwi do gabinetu. Nie wiem wchodzić, czy nie. W końcu pytam, czy mam wejść? W odpowiedzi słyszę warknięcie: NIE! A byłem jego pierwszym pacjentem! Jak reaguje na ostatniego?

Mało jest takich lekarzy! Doktor jest rewelacyjny, wszystko tłumaczy, ineteresuje sie pacjentem (sam zasugerował nam badanie usg tarczycy), rozwiewa wszelkie wątpliwości medyczne nawet te niezwiazane z badaniem usg. polecam w 100%.

Bardzo szybko i sprawnie wykonane badanie usg dopplerowskie. Fachowa diagnoza.

Bardzo szybko i sprawnie wykonane badanie usg dopplerowskie. Fachowa diagnoza.