Cezary Zalewski

1,8
2,5
1,3
1,8

Mam ostatnio pecha do lekarzy, w tym do ocenianego. Nie słuchają co mówię, co mi dolega,... Ja swoje, oni swoje! Szkoda słów. Szczegółowe oceny w gwiazdkach.

Ja swoje, oni swoje! Szkoda słów. Szczegółowe oceny w gwiazdkach.

Siedzi rozparty w fotelu jak w knajpie. Opowiada jakieś dyrdymały i przedziwne historie, które są ani zabawne, ani taktowne. I do tego można odnieść wrażenie, że bycie lekarzem rodzinnym traktuje jak dopust boży. Pomijam już przepisywane leki, które chyba wybiera wg klucza "który najdroższy". Nie tylko nie polecam, ale wręcz zalecam omijać szerokim łukiem.

Na początku moich wizyt był to lekarz bardzo sympatyczny i miły, z którym można było porozmawiać o każdym problemie w gabinecie siedziałam ok. 30-40min. Lecz po pewnym czasie gdy zaczęły się u mnie problemy ginekologiczne pan doktor zrobił badanie i wyszło nie zbyt pozytywne, lecz z tym nic nie zrobił i powiedział ze wszystko jest w początku, "siedziałam" u niego niecałe 5min i zapłaciłam tylko 100zł ;/

TEN CZŁOWIEK NIE POWINIEN LECZYĆ!!! Pomijając fakt ze jest wyjątkowym chamem, używa żartów z pogranicza dobrego smaku, to przede wszystkim brak mu rzetelnej wiedzy i jakichkolwiek kompetencji. Nie szanuje swoich pacjentów i traktuje ich jak debili. Jego zachowanie w moim przypadku było skandaliczne. Przychodząc na wizytę kontrolna usłyszałam kilka sekund po wejściu ze nie zostanę zbadana, gdyż leczenie mnie nie ma sensu, ponieważ na pewno mam - cytuje - "HIVA". W końcu wszystkie młode dziewczyny puszczają się w trakcie wakacji. Zwróciłam mu wówczas uwagę ze takie stwierdzenia sa raczej nie na miejscu, a taka diagnoza powinna być chyba poparta badaniami. Wówczas stwierdził ze jestem zwyczajnie za głupia żebym mogla być jego pacjentką. Nie zapomniał tez dodać ze ja i mój chłopak na pewno zarazimy wspólnie pół miasta, po czym wyprosił mnie z gabinetu. Sprawę zgłosiłam już do Okręgowej Izby Lekarskiej i na pewno nie pozostawię jej tak jak jest. Dlatego zdecydowanie odradzam tego "lekarza".