Cezary Zalewski

2,5
3,5
1,5
2,5

TEN CZŁOWIEK NIE POWINIEN LECZYĆ!!! Pomijając fakt ze jest wyjątkowym chamem, używa żartów z pogranicza dobrego smaku, to przede wszystkim brak mu rzetelnej wiedzy i jakichkolwiek kompetencji. Nie szanuje swoich pacjentów i traktuje ich jak debili. Jego zachowanie w moim przypadku było skandaliczne. Przychodząc na wizytę kontrolna usłyszałam kilka sekund po wejściu ze nie zostanę zbadana, gdyż leczenie mnie nie ma sensu, ponieważ na pewno mam - cytuje - "HIVA". W końcu wszystkie młode dziewczyny puszczają się w trakcie wakacji. Zwróciłam mu wówczas uwagę ze takie stwierdzenia sa raczej nie na miejscu, a taka diagnoza powinna być chyba poparta badaniami. Wówczas stwierdził ze jestem zwyczajnie za głupia żebym mogla być jego pacjentką. Nie zapomniał tez dodać ze ja i mój chłopak na pewno zarazimy wspólnie pół miasta, po czym wyprosił mnie z gabinetu. Sprawę zgłosiłam już do Okręgowej Izby Lekarskiej i na pewno nie pozostawię jej tak jak jest. Dlatego zdecydowanie odradzam tego "lekarza".

Na początku moich wizyt był to lekarz bardzo sympatyczny i miły, z którym można było porozmawiać o każdym problemie w gabinecie siedziałam ok. 30-40min. Lecz po pewnym czasie gdy zaczęły się u mnie problemy ginekologiczne pan doktor zrobił badanie i wyszło nie zbyt pozytywne, lecz z tym nic nie zrobił i powiedział ze wszystko jest w początku, "siedziałam" u niego niecałe 5min i zapłaciłam tylko 100zł ;/