Chirurg Dziecięcy

RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie ...
Opinia dodana przez: Kasia
Chirurg dziecięcy Warszawa prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 300

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała ...
Opinia dodana przez: Maria
RTG Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

RTG, Stomatolog dziecięcy

wizyta już od 100

40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach
Opinia dodana przez: paulina
RTG Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

wizyta już od 100

40-101 Katowice

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ...
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Orest Szczygielski

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pan doktor usuwał duże znamię na plecach mojej córki. Inni lekarze chcieli zastosować przeszczepy skóry, ale doktor Szczygielski zaproponował wykonanie dwóch operacji tak aby stopniowo naciągnąć skórę. I zrobił to pięknie. Dzisiaj z dużego znamienia jest tylko cieniutka blizna. I po pierwszej i drugiej operacji znalazł dla nas dużo czasu, uspokajał, pocieszał. Taki lekarz to skarb.
Opinia dodana przez: Martyna
Chirurg dziecięcy Warszawa dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Urolog dziecięcy, Urolog

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)
Opinia dodana przez: Nikola
RTG Reda lek. dent. Emilia Czaplewska

lek. dent. Emilia Czaplewska

RTG, Stomatolog dziecięcy

Emilia Czaplewska. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ul. Adama Mickiewicza 3/box17
84-240 Reda

Stomatolog godny polecenia. Chodzę na wizyty z moim synem. Super podejście, profesjonalizm, polecam.
Opinia dodana przez: Ania
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Zbigniew Surowiec

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia.
Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach.
W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.
Chirurg dziecięcy Gdańsk dr n. med. Marcin Łosin

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

80-460 Gdańsk

Rozpoznał drobny wewnętrzny uraz u wnuczka, objawiający się ogromnym bólem a nie zdiagnozowany ani za granicą, ani w stolicy (aparatura i lekarze - bezradni) i skierował dziecko na natychmiastową operację. Udaną. Ogromne dzięki Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: maria