Chirurg Dziecięcy Radom

dr n. med. Andrzej Wypyski

Chirurg dziecięcy, Traumatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Radom

Polecamy wszystkim Pana dr Wypyskiego - wykonywał zabieg wycięcia torbieli około pępkowej wraz z pępkiem u naszej 6-letniej córki w szpitalu na Józefowie (córka miała przewlekły, nawracający wyciek wydzieliny z pępka). Nie sądziliśmy, że w Radomiu spotkamy jeszcze takiego zaangażowanego, profesjonalnego lekarza, a jednocześnie serdecznego człowieka! Z Panem dr Wypyskim mieliśmy kontakt przez ok. 5 m-cy - zawsze poświęcał nam tyle czasu, ile potrzebowaliśmy, odpowiadał na nasze pytania, wątpliwości w sposób wyczerpujący, wszystko dokładnie tłumaczył, zawsze baaardzo profesjonalny, rzeczowy, wnikliwy, opanowany, przyjazny dla dziecka i dla nas, z super poczuciem humoru. Sam zabieg przebiegł bardzo sprawnie, pobyt w szpitalu nie był dla dziecka żadną traumą (córka mogła mieć swoje zabawki, "przytulaki", etc., mogliśmy być z dzieckiem cały dzień w szpitalu, poza tym jedno z rodziców mogło zostać na noc w pokoju szpitalnym razem z dzieckiem). Po zabiegu córka jeszcze przez pewien czas, do wygojenia rany, była pod opieką dr Wypyskiego, i tu, jak przed zabiegiem - profesjonalnie, rzeczowo, zawsze spokojnie i miło. Polecamy wszystkim rodzicom dzieci z problemami chirurgicznymi!

Opinia dodana przez: Małgorzata

Wodna 24
26-600 Radom

Bardzo miła i kompetentna osoba a przede wszystkim świety specjalista,polecam wszystkim. Szybka diagnoza, delikatność i pełna opieka pooperacyjna.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5