Chirurg Dziecięcy Warszawa

Chirurg dziecięcy Warszawa dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!

Wolny termin: 20 Sie o 16:00. Sprawdź inny. # 2

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Z doktorem mieliśmy przyjemność poznać się przed operacją naszego Synka - rozszczep wargi. W chwili obecnej jeździmy raz w roku na konsultacje. Jedyne czego brakuje Panu doktorowi to czasu, ale w pozytywnym znaczeniu. Pacjentów jest dużo a czas ograniczony. Jako człowiek, uprzejmy, który stara się rodzicom wytłumaczyć "po ludzku" co i jak, a nie lekarskim slangiem gdzie nikt tego nie zrozumie. Jestem pełen podziwu za zaangażowanie w prace i w przyszłe życie tych "maluchów" którymi się opiekuje od strony medycznej. Dziękujemy Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Damian K.
Wolny termin: 21 Sie o 11:30. Sprawdź inny. # 3
Chirurg dziecięcy Warszawa prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała nam jak zamierza zrobić operację. Ostrzegła, że istnieje możliwość, że nie w pełni uda się zlikwidować wadę, ale zdecydowaliśmy się. Dzisiaj mijają 3 lata od operacji, a my jesteśmy szczęśliwi że się odbyła. Wszystko jest w porządku, a i blizn na buzi córki po dodatkowej dermabrazji praktycznie nie widać. Super lekarz, super szpital. Pięć gwiazdek to za mało.
Szczęśliwi rodzice

Wolny termin: 23 Sie o 09:00. Sprawdź inny. # 6
RTG Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

Wolny termin: 23 Sie o 10:30. Sprawdź inny. # 7
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Małgorzata Dąbrowska-Marchel

lek. med. Małgorzata Dąbrowska-Marchel

USG ortopedyczne, USG dzieci

Wolny termin: 23 Sie o 17:30. Sprawdź inny. # 8
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Orest Szczygielski

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pan doktor usuwał duże znamię na plecach mojej córki. Inni lekarze chcieli zastosować przeszczepy skóry, ale doktor Szczygielski zaproponował wykonanie dwóch operacji tak aby stopniowo naciągnąć skórę. I zrobił to pięknie. Dzisiaj z dużego znamienia jest tylko cieniutka blizna. I po pierwszej i drugiej operacji znalazł dla nas dużo czasu, uspokajał, pocieszał. Taki lekarz to skarb.

Opinia dodana przez: Martyna

Instutut Matki i Dziecka

Jeżeli Państwa dziecko musi być operowane i trafiliście do Pani Doktor, lub wciąż szukacie lekarza, absolutnie proszę się nie zastanawiać! Moj syn (wrodzone obustronne wodniaki jąder+obustronna przepuklina pachwinowa) był wczoraj operowany przez Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolona. Dziecko było pod doskonałą opieką w IMiDz i bez obaw przekazywałam syna na blok operacyjny.
Pani Doktor jest wybitnym chirurgiem z ogromnym doświadczeniem, niezwykle konkretna i z poczuciem humoru.
Wdzięczni rodzice ...

Wdzięczni rodzice Olka.

Opinia dodana przez: Mama 4-miesięcznego Olka

Dr Andrzej Waciuta to fantastyczny człowiek i lekarz o wybitnych kompetencjach.10 lat temu operował naszego syna po bardzo poważnym wypadku samochodowym ( obrażenia wielonarządowe, krwawienie podpajęczynówkowe). Panu Doktorowi zawdzięczamy powrót naszego syna do pełnej sprawności.Bez względu na upływające lata,zawsze będziemy pamiętać to,co Pan Doktor zrobił dla naszego syna , brak nam słów na wyrażenie uznania dla dr Waciuty. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Chirurdzy dziecięcy w mieście Warszawa