Chirurg Dziecięcy Warszawa

Warszawa Chirurg dziecięcy prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

wizyta już od 300
Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała ...
Opinia dodana przez: Maria
Warszawa Chirurg dziecięcy lek. med. Orest Szczygielski

lek. med. Orest Szczygielski

wizyta już od 160
Jesteśmy z córeczką półtorej roku po operacji przeszczepu wargi i podniebienia, teraz czekamy na przeszczep wyrostka zebodolowego. Doktor Orest dokonal cudu w przypadku naszej dziewczynki dzisiaj trudno uwierzyc, ze miala tak duzy ubytek. Z calego serca polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magdalena
Warszawa Stomatolog dziecięcy lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne
Opinia dodana przez: Patrycja
Warszawa Chirurg dziecięcy lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Urolog dziecięcy, Urolog

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)
Opinia dodana przez: Nikola
Warszawa Chirurg dziecięcy dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

wizyta już od 160
Polecam dr Margaretę Budner. W czerwcu, Pani doktor operowała odstające uszy u mojego syna (14 l). Zabieg był w znieczuleniu miejscowym. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Pani Budner miała świetny kontakt z dzieckiem. Blizny pięknie zarosły, syn wygląda na super przystojniaka :). Świetny chirurg dziecięcy i plastyczny!
Opinia dodana przez: Marek
Warszawa Chirurg dziecięcy lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

LUX-MED
Chmielna 83/87

Całkowicie ODRADZAM! Z takim brakiem profesjonalizmu spotkałam się pierwszy raz. Ten człowiek (na miano lekarza nie zasługuje) nigdy nie powinien pracować z dziećmi, a wizyta u niego to całkowita strata czasu. Fachowej pomocy dla dziecka z wadami tam nie znajdziecie i nie ma co liczyć na chęć zagłębienia się w problem ze strony tego Pana. Wizyta to KATASTROFA: zero tłumaczenia czy też indywidualnego podejścia, za to arogancja i całkowicie olewczy ...
Opinia dodana przez: Urszula
Warszawa Chirurg dziecięcy lek. med. Zbigniew Surowiec

lek. med. Zbigniew Surowiec

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia.
Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach.
W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

Polecamy Pana Doktora ! Jesteśmy prawie cztery miesiące po operacji spodziewa ! Wada była duża ,żaden z lekarzy u których byliśmy wcześniej nie chciał podjąć się operacji jednoetapowej ! Pan Doktor operacje przeprowadził jednoetapowo z niesamowitym skutkiem ! Zawsze mogliśmy zadzwonić zapytać jak był jakiś problem ! Mikołaj bardzo Pana Doktora polubił i co zaskakujące nie bał się badania i wizyt kontrolnych ! Lekarz z powołaniem!

dr n. med. Włodzimierz Piwowar

wizyta już od 250
OPERACJA 11,04,2019
Człowiek o Wielkim Sercu , których już niestety coraz mniej. Pan Doktor Piwowar bardzo uprzejmy i inteligentny człowiek , wszystko wytłumaczy jak będzie wyglądać operacją i jak po operacji. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Emilka - Ustroń

Chirurdzy dziecięcy w Warszawie