Chirurg Dziecięcy Warszawa

RTG Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

Chirurg dziecięcy Warszawa prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 300

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała nam jak zamierza zrobić operację. Ostrzegła, że istnieje możliwość, że nie w pełni uda się zlikwidować wadę, ale zdecydowaliśmy się. Dzisiaj mijają 3 lata od operacji, a my jesteśmy szczęśliwi że się odbyła. Wszystko jest w porządku, a i blizn na buzi córki po dodatkowej dermabrazji praktycznie nie widać. Super lekarz, super szpital. Pięć gwiazdek to za mało.
Szczęśliwi rodzice

Opinia dodana przez: Maria
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Orest Szczygielski

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pan doktor usuwał duże znamię na plecach mojej córki. Inni lekarze chcieli zastosować przeszczepy skóry, ale doktor Szczygielski zaproponował wykonanie dwóch operacji tak aby stopniowo naciągnąć skórę. I zrobił to pięknie. Dzisiaj z dużego znamienia jest tylko cieniutka blizna. I po pierwszej i drugiej operacji znalazł dla nas dużo czasu, uspokajał, pocieszał. Taki lekarz to skarb.

Opinia dodana przez: Martyna
Chirurg dziecięcy Warszawa dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!

Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Urolog dziecięcy, Urolog

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)

Opinia dodana przez: Nikola
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Zbigniew Surowiec

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia.
Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach.
W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.

Stomatolog dziecięcy Warszawa lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne

Opinia dodana przez: Patrycja
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

LUX-MED
Chmielna 83/87

Byłam u Pana doktora Kłoszewskiego z synem w sprawie bioderek. Syn ma 6 tygodni. Pan doktor był bardzo miły i kompetentny. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył.Dostrzegł wadę której nie zauważył inny lekarz. Wyprowadził z dysplazji bioder mojego synka. Gorąco go polecam.

Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Małgorzata Dąbrowska-Marchel

lek. med. Małgorzata Dąbrowska-Marchel

USG ortopedyczne, USG dzieci

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Z doktorem mieliśmy przyjemność poznać się przed operacją naszego Synka - rozszczep wargi. W chwili obecnej jeździmy raz w roku na konsultacje. Jedyne czego brakuje Panu doktorowi to czasu, ale w pozytywnym znaczeniu. Pacjentów jest dużo a czas ograniczony. Jako człowiek, uprzejmy, który stara się rodzicom wytłumaczyć "po ludzku" co i jak, a nie lekarskim slangiem gdzie nikt tego nie zrozumie. Jestem pełen podziwu za zaangażowanie w prace i w przyszłe życie tych "maluchów" którymi się opiekuje od strony medycznej. Dziękujemy Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Damian K.

Chirurdzy dziecięcy w Warszawie