Chirurg Dziecięcy Wołomin

lekarz Janusz Blusiewicz

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Daszyńskiego 6
Wołomin

Czytam i nie mogę uwierzć,że wydawałby się razsądne kobiety mogą pisac takie bzdury.Ja leczyłam się u niego a potem i moje dzieci.Wszyscy zostaliśmy całkowicie wyleczeni z naszych chorób.Oceniam mojego lekarza jako doświadczonego i skutecznego specjalistę.

Wołomin

Na wstępie chciałabym bardzo podziękować Pani Doktor za ludzkie i kompetentne podejście do pacjenta - do mnie.

Przez wiele lat unikałam jak tylko mogłam szpitalnych lekarzy. Na samo wspomnienie moich doświadczeń z lekarzami NFZ mnie wzdryga. Aż tu nagle nieszczęśliwy wypadek i odwiedziny SOR. Pani Doktor była bardzo spokojna, co pozytywnie wpłynęło na mnie (jestem panikarą), wszystko mi opowiadała co i dlaczego planuje zrobić. I co dla mnie było najważniejsze - w końcu nie czułam się jak intruz, co tylko przeszkadza w "pracy". W końcu poczułam, że mam prawo czuć się źle w związku z zaistniałą sytuacją, a Pani Doktor chce mi pomóc. Jestem tym wyjątkowo zaskoczona. Gdybym musiała skorzystać z pomocy SORu kolejny raz to chcialabym trafić do Pani Doktor Olechowskiej.

Opinia dodana przez: Karolina

Wołomin

Dr Zelewska dzisiaj stwierdziła, że moje dziecko nie ma wady postawy na tyle poważnej żeby skierować je na rehabilitację, gdzie w prywatnych placówkach każdorazowo ortopedzi kierują syna na kosztowną fizykoterapię z powodu lordozy, jak widać dla lekarzy z NFZ moje dziecko jest zdrowe

Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Magdalena Janikowswka-Cieślak