Lekarze Chirurg dziecięcy Zamość

- 32
Jestem po usunięciu 4 ósemek przez doktora Mielcarka i szczerze mogę polecić każdemu. Każde z zabiegów przebiegły w bardzo dobrej atmosferze, były wykonane fachowo i stosunkowo szybko. Doktor jest bardzo ciepłym i rzeczowym człowiekiem - wszystko wytłumaczył na czym polega zabieg i zadbał o to, żeby się nie stresować.
Opinia dodana przez: Paulina
Po wizycie u Pana doktora wraca wiara w lekarzy, przesympatyczny, miły i uprzejmy, a przy tym kompetentny i profesjonalny, wszystko dokładnie tłumaczy i objaśnia, po wizycie nie trzeba szukać informacji w internecie jak to często bywa... Polecam🙂
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Marek Mazurek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Polecam wszystkim pacjentkom dr Marka Mazurka świetny lekarz , wysoka kultura , specjalista godny polecenia .Dziekuje .
Naprawdę dobry lekarz a nadodatek bardzo przyjemny>Moja córeczka jest uczulona na lekarzy ale z tym nie było problemu,zaczeła rozmawiać i dała się zbadać!!!!!!!Naprawdę polecam po pierwszym badaniu miałam diagnozę i termin zabiegu!!!!!!!

lekarz Tomasz Romanowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wspaniały, kompetentny i konkretny lekarz. Profesjonalna informacja i konkretne działanie często ratujące życie. Polecam z całego serca.
Super lekarz, wysokie kompetencje, zdrowe podejście do każdego pacjenta, uprzejmy i dokładny w tłumaczeniu, poświęca bardzo dużo czasu na tłumaczenie objawów chorobowych i leczenia. Jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ryszard

dr Michał Kornet

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Polecam Pana Dr Michała. Trafiłem do Dr 4 lata temu po pobiciu, w środku nocy na ostry dyżur przywieziony karetką na Lindley'a. Pan Doktor przyszedł na konsultacje na SOR , zbadał mnie, oglądal badania, i powiedział, że wymagam operacji, że przyjmuje mnie od razu do kliniki. Po kilku dniach byłem operowany przez Pana Dr. Przez pół roku miałem 3 metalowe płytki na kościach twarzy i wiele śrub. Juz wszystkie zostały ...
Opinia dodana przez: Marek
Od ponad czterech lat, jestem pacjentem Pana Doktora i wiem, jak wiele Mu zawdzięczam. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Marek Durakiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Doktor Durakiewicz super fachowiec! Nie będę opisywał historii mojej choroby, powiem krótko - dzięki Panu doktorowi żyję. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam. Pacjent Kazimierz.
Konkretny człowiek cieszę się że można jeszcze na takich trafić.Szybka i skuteczna pomoc,pełna opieka aż do momentu zazegnania dolegliwości polecam każdemu komu zdrowie najważniejsze
Wspaniały lekarz polecam kazdemu kto potrzebuje pomocy na pewno bedzie zadowolony ja taka uzyskalam i po laparoskopii po tygodniu wrocilam do pracy .

lekarz Andrzej Janda

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

W szpitalu znalazłem się nagle, już na etapie przyjęcia do szpitala zajęto się mną troskliwie, nie zdawałem sobie sprawy w jak złym stanie się znajdowałem i wtedy właśnie lekarz z anielską cierpliwością tłumaczył mi jak dziecku, jak wygląda mój stan i jakie są rokowania. Mimo że rozmowa lekarza w obecności ordynatora odbywała się w nocy (ok. godz. 23:00) to przez ponad godzinę tłumaczył mi krok po kroku, jakie będą wykonywane ...
Opinia dodana przez: Sylwester
Bardzo dobry lekarz. Polecam baaardzo. Miłe podejście. Pełny profesjonalizm. Jest konkretny. Zabiegi u doktora przebiegają szybko i sprawnie . Wcześniej byłam u innego usuwać tłuszczaka to kierował na szpital- nie chciał w przychodni. A dr Nowosielecki bez problemu
Opinia dodana przez: Beata
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Romanowicza. Właściwie to moja mama wymagała porady. Inny lekarz zalecał usunięcie guza pod pachą. Dobrze, że posłuchałyśmy wskazówek dr. Romanowicza, który odradzał operację, nie kazał się spieszyć, bo prawdopodobnie to przyczyna hormonalna. I rzeczywiście guzek po kilku tygodniach zniknął samoistnie. To prawda, że czasem tłumy pacjentów okupują korytarz w przychodni, ale to świadczy tylko o tym, jak bardzo dobry jest ten lekarz.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Traczyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek mialam doczynienia,nieuprzejmy,agresywny,opryskliwy.Podwaza diagnoze innych lekarzy.Koszt wizyty 10 minutowej 210 zl.Ogromny stres przez to jego zachowanie.Nikomu nie Polecam
Opinia dodana przez: Monika