Chirurg Naczyniowy Kalisz

Kalisz

Naprawdę potrzeba takich lekarzy jak Pan Jarosław. Geniusz w swojej dziedzinie, a w pozostałych też niesamowity.

Opinia dodana przez: Bartosz

dr n. med. Zbigniew Bogusz

Lipowa 33d
62-800 Kalisz

Pracuję z pacjentami od ponad 40 lat jako pielęgniarka rodzinna . Wiadomo mi właśnie od moich pacjentów ,że dzięki Panu Doktorowi Boguszowi mają przedłużone życie . Udane operacje raka jelita grubego- pacjenci po zespoleniu , bez stomii , operacje żylaków - pacjenci super zadowoleni. Za mało jest miejsca aby wypisać wszystkie przypadki . To o wielkiej wiedzy i wielkim doświadczeniu SPECJALISTA. Polecam Go wszystkim.

Opinia dodana przez: Cecylia

Kalisz

Polecam przesympatyczny, kompetentny.nie rozumiem tych wpisów czy to taka ludzka życzliwość?? Jestem po wizycie bardzo zadowolona, Pan dr poświęcił wiele uwagi szczegółowo wszystko wytłumaczył. Polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Proszowski

Oddział Gastroenterologii Jednodniowej "MEDYK" Kalisz
Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Na kasę chorych nie polecam.Lekarz wyjątkowo nieuprzejmy.Czas wizyty ok 5 min z tego 3 min pisze on coś w karcie.Zero zainteresowania pacjentem i jego problemem

Opinia dodana przez: Arek

proszę o usunięcie profilu - pomyłka w imieniu