Lekarze Chirurg naczyniowy Nowa Sól

- 14
Wspaniały, empatyczny człowiek. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Fachowa wiedza, dobrze postawiona diagnoza i umiejętność komunikacji z pacjentem w dziedzinie medycyny to podstawA. Pan doktor posiada wszystkie te cechy. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta M-S

Wojciech Gotlibowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wspaniały młody człowiek, wspaniały młody lekarz . Szybka reakcja w kierunku wyleczenia. Powyższa punktacja wskazuje jego oddanie dla pacjenta. Godny polecenia. AH/AH
Świetny lekarz w mojej opinii jak również w opinii innych pacjentów z ktorymi mual okazje porozmawiać . Kompetentny do tego mily i z dużym poczuciem humory. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona
Był dobrym chirurgiem i człowiekiem, teraz takich jak On mało.
Bardzo polecam tego lekarza jest bardzo dobrym chirurgiem. Wyleczył mi nogę którą przez nie kompetycje lekarzy w Międzyrzeczu chcieli mi obciąć.Jest kompetentny i uprzejmy oraz godny zaufania a także wszystko potrafi wytłumaczyć pacjentowi.POLECAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA
Opinia dodana przez: aPABLOa
Wyrywałam górną ósemkę pani doktor zrobiła to w moment , polecam bo naprawdę warto , bez komplikacji dziąsło ładnie się goiło , noc przespana :)
Bardzo dobry lekarz i ma świetne podejście do pacjenta, potrafi wszystko wytłumaczyć. Polecam go, bo to naprawdę świetny specjalista.
Jestem pod wielkim wrażeniem. Chirurg z dużym doświadczeniem, bardzo kompetentny. Podczas wizyty uważny i słuchający. Polecam.
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Zenon Iwaniszyn