Lekarze Chirurg naczyniowy Swarzędz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ NEURO MED PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Augusta Cieszkowskiego 100/102
62-020 Swarzędz

Rzeczowy konkretny najlepszy specjalista !!!! Zespół w szpitalu , Pani Wrzesien cudowni!!! Szczerze polecam...juz tylko kontrole mi pozostały ..Barrett usuniety!!!!! to jedyny specjalista w tym przypadku!!!Dziekuje
Opinia dodana przez: Arleta

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Poznańska 22
62-020 Swarzędz

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Karol Szymańki

62-020 Swarzędz

Dokonały lekarz, znający się na rzeczy, potrafi zdobyć zaufanie ludzie, polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy chirurgiczne, pracuję w kilku miejscach.

lekarz Grzegorz Kierzynka

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Klinika Medicalaser Swarzędz & Lusówko
Cieszkowskiego 40A
62-020 Swarzędz

Pan doktor to skarb polskiej chirurgii plastycznej. Doskonały i utalentowany specjalista, cierpliwy, pomocny, wyrozumiały, miły, stwarzający aurę bezpieczeństwa. Fajny człowiek. Dziękuję Panu doktorowi za wszystko:)
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

Zbigniew Miszkiel

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Swarzędz

Szybko i sprawnie załatwiony problem. Dogodne terminy niewygórowane ceny i świetna protetyka. To opinia moja i.kilku znajomych którzy robili w gabinecie protezy na NFZ i prywatnie.

lekarz Andrzej Zdebski

Średzka 42
Swarzędz

Polecam dr Andrzeja Zdebskiego. Świetny lekarz !!! Ma ogromna wiedzę i super podejście do pacjenta. Gorąco polecam !!
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Wojciech Chiciak

Chirurg plastyczny

os. Raczyńskiego 15/7
Swarzędz

Mam 33 lata, dwójkę dzieci i 30 kg za sobą. Dwie ciąże i powikłania hormonalne po nich zrobiły swoje. Po urodzeniu drugiego dziecka nie mogłam już patrzeć w lustro, bo nie widziałam w nim siebie. Nie wytrzymałam i w akcie desperacji zgłosiłam się do specjalisty od spraw żywienia. Jadłam wszystko co lubię, tylko mniej a częściej. W ciągu 6 m-cy schudłam 30 kg. I to dopiero zmotywowało mnie do walki ...

lekarz Jerzy Kolasiński

Staszica 20 A
62-020 Swarzędz

Bardzo dobry lekarz , potrafiący w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę i sposób leczenia. Po zabiegu wykonanym przez Pana Kolasińskiego w szpitalu im dr Jurasza w Bydgoszczy nie wstydzę się swojego wyglądu i ze swojej strony polecam jak najbardziej wszystkim potrzebującym pomocy .
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Jerzy Zawada

Chirurg stomatolog

os. Raczyńskiego 3
62-020 Swarzędz

Super lekarz. Rwanie ósemek, to u doktora bułka z masłem. Przesympatyczny człowiek, fachowiec godny polecenia. Można iść w ciemno do tego lekarza, bez obaw. POLECAM.
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Waldemar Szabłoński

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY PROSTATY (czyli jak dostałem drugą szansę) Jestem pacjentem poradni urologicznej, mam lat 60+, cierpię na otyłość (BMI 39). Rozpoznano u mnie raka złośliwego prostaty Gleason 8(4+4), Grade group 4. Dowiedziałem się o możliwym leczeniu operacyjnym z udziałem robota Da Vinci. W tym celu skierowałem się do lekarza Marcina M. - specjalisty urologa, który przeprowadza takie operacje w Szpitalu Św. Rodziny w Poznaniu. Niestety już na wstępie stwierdził on, ...
Opinia dodana przez: Włodzimierz

Lech Kruger

62-020 Swarzędz

Do tego „lekarza” trafiłam z konieczności… Gdybym mogła cofnąć czas z pewnością nie skorzystałabym z usług tego „specjalisty”. ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Pan „doktor” spóźniał się. Potrafił mimo swego spóźnienia zamknąć drzwi od gabinetu i spokojnie wypić świeżo zaparzoną kawkę. Ma bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty niejednokrotnie padały niesmaczne komentarze w moim kierunku z podtekstem seksualnym na temat wyglądu ciała. Próbując odwrócić uwagę od swego grubiańskiego i nieetycznego zachowania wypytywał ...

lekarz Jacek Lula

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia ARCANUS
inna Kościuszkowców 33 F
62-020 Swarzędz

Dzisiaj byłam na wizycie, 3 minuty w gabinecie, usg po sekundzie na każdą nerkę, o pęcherzu doktor zapomniał, gdy zapytałam czy pęcherza nie zbadamy, padło pytanie kiedy pani sikała.... cos okropnego, brak diagnozy, recepta wypisana - 2 antybiotyki. Ludzie co się dzieje z tą naszą służbą zdrowia??????????????? KOSZMAR

lekarz Małgorzata Kolenda

ul. Stanisława Staszica 20 A