Filtruj terminy

Lekarze Chirurg naczyniowy Szamotuły

- 11
Jako pacjent mogę tylko gorąco i szczerze polecić.Ale przy olbrzymim zainteresowaniu pacjentów może być problem.Atmosfera w gabinecie nie pozwala czuć stresu a przygotowanie do zabiegu przez Pana Doktora to spektakl - poczucie humoru i przede wszystkim fachowe doradztwo.POLECAM
Opinia dodana przez: Andrzej
Jestem pacjentką pani dr Krystyny Janusz i z opieki lekarskiej jestem bardzo zadowolona. Wiedziałam,że będę operowana przez dr K. Janusz i na salę operacyjną jechałam bez najmniejszego stresu. Mam pełne zaufanie do każdej jej decyzji,wysłuchuje,doradza,w miarę możliwości kontaktuje się z pacjentką/tem. Przypuszczam,że moja „przygoda” z dr Krystyną powoli się kończy ale gdybym w przyszłości potrzebowała pomocy lekarza chirurga,mój wybór to na pewno dr Krystyna Janusz. Polecam!
Usiłuje pracować w kilku miejscach jednocześnie . Umawia się i nie dotrzymuje terminu. Usiłuje przenieść winę na pacjenta. Arogancki.
Po przyjęciu na SOR lekarz nie wykazał się jakąkolwiek uprzejmością, podczas badania złamanej nogi okrzyczał mnie, że nie jestem dzieckiem i nie mam się wyrywać gdy badał obolałą od kilku godzin nogę... Kiedy zapytałam co stało się z nogą, odpowiadał "na odczepne", nie wykazując nawet najmniejszego zainteresowania wyjaśnieniem tego jak lekarz pacjentowi. Po konsultacji z innym lekarzem okazało się, że lekarz ten niekompetentnie opisał rozpoznanie, gdyż nie mógł bez specjalistycznego ...
Opinia dodana przez: Karolina