Lekarze Chirurg naczyniowy Warszawa

Chirurg plastyczny, Psychiatra

Szpital MSWiA
Wołowska
Warszawa

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, przybliżył mi w prostych słowach - co mi jest. Jestem prawie , po leczeniu - ale chodzę bo się przyzwyczaiłam do rozmów z panem doktorem - jest taki otwarty ...no i nie pogania że czax się kończy :-) Ewa
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Arkadiusz Ciupak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Poezji 2
05-077 Warszawa

Wspaniały, skromny i kompetentny lekarz. W rozmowie z pacjentem nie stwarza dystansu. W 2009 r. przeprowadził mojej mamie bardzo skomplikowany zabieg resekcji trzustki (guz trzustki) i nie wystąpiły żadne powikłania pooperacyjne. Upłynęło 8 lat, mama ma się dobrze, a Pan doktor awansował w szpitalu na Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa. A ja nie znalazłam wcześniej czasu by wystawić panu doktorowi opinię. Robię to dziś. Zasłużony awans. Panie doktorze... bardzo raz jeszcze ...
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Jarosław Rosochacki

02-801 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona . Wspaniały specjalista, profesjonalizm i życzliwośc to cechy przewodnie :-). POLECAM

Jacek Wojtanowski

Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
04-073 Warszawa

Bardzo dobry lekarz , miły i sympatyczny , bardzo delikatny mimo swojej postury , wyrozumiały ,skromny ,dbający o pacjenta.
Opinia dodana przez: GRAŻYNA

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Mazovia
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 47/u15
02-797 Warszawa

Badanie naszego dziecka szczegółowe, ale lekarz bardzo niemiły, kpiący, nie pozwalał dojść do słowa. Była to wizyta prywatna w Mazovii. Ciekawe jak pan doktor zachowuje się na wizytach państwowych... Fachowość w wykonywaniu zawodu to nie wszystko. Kultura osobista i traktowanie z godnością drugiego człowieka jest bardzo pożądanym dodatkiem, a tego niestety nie było. Ogólnie nie polecam. Ogromny niesmak niegrzecznym zachowaniem lekarza po wizycie pozostał mi i mężowi do dzisiaj.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Jakub Radziszewski

Chirurg onkolog

ul.Roentgena
Warszawa

Przede wszystkim wspaniały człowiek!!!! Przesympatyczny!!!! . Opiekował się mna w czasie całego pobyty w szpitalu. Operowali mnie razem z prof. Mariuszem Bidzinski. To była ekipa!!! Dzisiaj już takich lekarzy nie ma. A był to rok 2001. Mam pełny szacunek do tych lekarzy. Wspaniali, oddani swojej pracy, z dużą wiedzą lekarska. Życzę dalszych sukcesow!!!
Opinia dodana przez: Bozena

prof. dr hab. Jacek Kowalczewski

Ortopeda, Traumatolog

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
02-201 Warszawa

Szpital dr Grucy w Otwocku spędziłem tam ogółem przeszło dwa miesiące miałem trzy operacje. Endoproteza biodra oraz endoproteza kolana dwie operacje na nodze. Gdyby nie lekarze z tego właśnie szpitala miałbym krótko mówiąc przesrane życie ponieważ w 2016 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu na wskutek czego miałem złamaną nogę (kłykieć) i rękę. mój "wspaniały" szpital w Oleśnicy wsadził mi nogę na 3 miesiące i temat zamknięty po trzech miesiącach okazało się ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. med. Wojciech Dąbrowski

02-801 Warszawa

Wspaniały,kompetętny,miły,konkretny lekarz,w 100% mu zaufałam i sie nie pomyliłam,przeprowadził u mnie dwie baaardzo poważne operacje,uratował mi życie i bede mu za to wdzięczna do końca swoich dni. Polecam pana doktora z całego serca,oby takich lekarzy było więcej...

dr hab. n. med. Andrzej Suwara

Ortopeda, Chirurg ortopeda

MEDI HORIZON CLINIC
Domaniewska 39A
02-672 Warszawa

Klinikę Medi Horizon Clinic - poleciła mi znajoma, która wykonywała drobny ortopedyczny zabieg u Doktora. Zapisałam się na wizytę do dr Andrzeja Suwary - i nie żałuję. Bardzo konkretny lekarz, mówi wprost i widać, że potrafi operować. Wykonałam w Klinice zabieg wymiany założonej 2 lata temu endoprotezy biodra - ból niemiłosierny - już następnego dnia po zabiegu ból ustał i rozpoczęła się rehabilitacja. Jestem 1,5 mca po zabiegu i wróciłam ...
Opinia dodana przez: Anna z Warszawy

dr n. med. Dariusz Bisz

Racławicka 132 B
Warszawa

Rzadko się zdarza spotkać tak dobrego lekarza, pod każdym względem zarówno ludzkim jak i merytorycznym. Znakomity lekarz. Godny polecenia. Jestem pełna uznania jego umiejętności jako chirurga.
Opinia dodana przez: Laura

lek. med. Wojciech Pawłowski

Chirurg ogólny, Proktolog

02-801 Warszawa

Pan Pawłowski jest świetnym lekarzem. Jest bardzo sympatyczny, wytwarza przyjemną atmosferę, przy czym jest konkretny i zna się na swoim fachu. Będąc u Niego, rozmawiając z nim nie czułam że jest o wstydliwiej chorobie, czego się obawiałam. Jest bardzo delikatny. Nie jest z tych lekarzy, którzy odpowiadają na odczepnego a większości trzeba się domyślać, tylko odpowiada konkretnie i w bardzo zrozumiały sposób. Bardzo polecam :)

lekarz Mamady Sano

Chirurg ogólny, Patomorfolog

Warszawa

Świetny człowiek. Brał próbki ode mnie, zbadał i nic nie znalazł. Nie ma zmian w wątrobie, bo się sama odbudowała. Nerki też mam dobre, poza kamieniem, który lekarz kazał wyczyścić. A tak się tego bałem.
Opinia dodana przez: Łukasz W.

dr Paweł Nitkowski

Chirurg ogólny, Specjalista USG

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Bardzo dobry lekarz, ktorego moge z czystym sumieniem kazdemu polecic. Oprocz tego, iz jego profesjonalizm jest na najwyzszym poziomie , to dodatkowo jest to dobry czlowiek, z odpowiednia doza empatii na problemy chorego. Czesto jest zapracowany, nie zawsze do konca obecny myslami...ale choremu daje duze poczucie bezpieczenstwa.
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Mohammad Omidi

Gabinet
00-020 Warszawa

Bardzo fachowa otrzymalam pomoc a jestem duzym tchorzem ale juz mi Pan dr.usunal wielkiego guza na plecach i przyznam szczerze mam jeszcze szwy ale nic nie bolalo i nie boli .Wspanialy lekarz polecam kazdemu kto sie boi ja sie juz nie boje .
Opinia dodana przez: irena

dr n. med. Maciej Grochowicz

Chirurg ogólny, Proktolog

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73
00-678 Warszawa

Wspanialy fachowiec ,kontynuluje dzielo swojego ojca zalozyciela pododdzialu proktologi w szpitalu na solcu.Jesli masz problemy proktologiczne to tylko ten lekarz naprawde Ci pomoze.
Opinia dodana przez: PLYFD

Grzegorz Gołębiowski

Dr n. med. Gołębiowski Grzegorz - Wojskowy Instytut Medyczny - Oddział Zakażeń Narządu Ruchu
Warszawa

Pan, doktor Grzegorz Gołębiowski ,to lekarz, który wie co robi. Jest b.dobrym specjalistą w leczeniu stopy cukrzycowej, powikłań w zakażeniach kończyn.Dziękuję za opiekę i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Sławomir Jastrzębski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Etiudy Rewolucyjnej 23
Warszawa

POLECAM JAKO LEKARZA i CZŁOWIEKA - MIMO WIEKU ZAWSZE PORZĄDNY POLAK - RĘCZĘ ZA NIEGO - WYLECZYŁ MOJE ZĘBY PRZEZ 50 LAT ... mgm
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4
01-938 Warszawa

Opinia będzie długa ale dla osób, które szukają specjalisty z dobrym podejściem do pacjenta myśle, że warto przeczytać. Rzekomy ,,profesjonalista” posiada zerowe podejście i zrozumienie problemów pacjenta, który w tym fachu spotyka się głównie z osobami posiadającymi kompleksy. Pan doktor może jest ,fachowcem ale napewno nie dobrym psychologiem co w tej dziedzinie jest równie ważne. Swoim podejściem, brakiem chęci wysłuchania drugiej strony (podczas wizyty miałam możliwość powiedzenia jedynie 2 słów ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Zakrzewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Lekarz godny polecenia, bardzo uprzejmy, dokładnie wszystko wytłumaczy, pełen profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta. Zgłosiłem się na endoprotezę stawu biodrowego, nie mogłem już chodzić, stać, spać,...... Tylko środki przeciw bólowe. Koszmar. Po dwóch tygodniach od operacji chodziłem już z jedną kulą, po kolejnym miesiącu, po skierowaniu przez Pana doktora na rehabilitację , bez kuli, po dwóch miesiącach jeździłem rowerem, a po niecałych pięciu, ... na nartach. Jestem bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Robert Chmielewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

02-801 Warszawa

Najlepsze ręce, w jakie trafiłam. Mistrz jak chodzi o choroby onko piersi. Bardzo dobry i fachowy, konkretny lekarz!
Opinia dodana przez: Maja