Lekarze Chirurg naczyniowy Zamość

lek. dent. Marcin Mielcarek

Chirurg stomatolog

ulica Partyzantów 21
22-470 Zamość

Jestem po usunięciu 4 ósemek przez doktora Mielcarka i szczerze mogę polecić każdemu. Każde z zabiegów przebiegły w bardzo dobrej atmosferze, były wykonane fachowo i stosunkowo szybko. Doktor jest bardzo ciepłym i rzeczowym człowiekiem - wszystko wytłumaczył na czym polega zabieg i zadbał o to, żeby się nie stresować.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Grzegorz Skrok

Chirurg dziecięcy

22-400 Zamość

Po wizycie u Pana doktora wraca wiara w lekarzy, przesympatyczny, miły i uprzejmy, a przy tym kompetentny i profesjonalny, wszystko dokładnie tłumaczy i objaśnia, po wizycie nie trzeba szukać informacji w internecie jak to często bywa... Polecam🙂
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Marek Mazurek

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Polecam wszystkim pacjentkom dr Marka Mazurka świetny lekarz , wysoka kultura , specjalista godny polecenia .Dziekuje .

lekarz Waldemar Węgrzyn

Chirurg dziecięcy

Prywatny Gabinet Chirurgii Dzieciecej
Sadowa 4/37
22-400 Zamość

Naprawdę dobry lekarz a nadodatek bardzo przyjemny>Moja córeczka jest uczulona na lekarzy ale z tym nie było problemu,zaczeła rozmawiać i dała się zbadać!!!!!!!Naprawdę polecam po pierwszym badaniu miałam diagnozę i termin zabiegu!!!!!!!

lekarz Tomasz Romanowicz

22-400 Zamość

Wspaniały, kompetentny i konkretny lekarz. Profesjonalna informacja i konkretne działanie często ratujące życie. Polecam z całego serca.

lekarz Janusz Łój

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Super lekarz, wysokie kompetencje, zdrowe podejście do każdego pacjenta, uprzejmy i dokładny w tłumaczeniu, poświęca bardzo dużo czasu na tłumaczenie objawów chorobowych i leczenia. Jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ryszard

dr Michał Kornet

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Stomatologia El-Dent Zamość
Ul. Szwedzka 15
Zamość

Polecam Pana Dr Michała. Trafiłem do Dr 4 lata temu po pobiciu, w środku nocy na ostry dyżur przywieziony karetką na Lindley'a. Pan Doktor przyszedł na konsultacje na SOR , zbadał mnie, oglądal badania, i powiedział, że wymagam operacji, że przyjmuje mnie od razu do kliniki. Po kilku dniach byłem operowany przez Pana Dr. Przez pół roku miałem 3 metalowe płytki na kościach twarzy i wiele śrub. Juz wszystkie zostały ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Dariusz Dziuba

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Od ponad czterech lat, jestem pacjentem Pana Doktora i wiem, jak wiele Mu zawdzięczam. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Marek Durakiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu- Aparaty Słuchowe Szymoniak Maria
ulica Polna 1 6C.D
22-400 Zamość

Doktor Durakiewicz super fachowiec! Nie będę opisywał historii mojej choroby, powiem krótko - dzięki Panu doktorowi żyję. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam. Pacjent Kazimierz.

lekarz Janusz Rybak

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Konkretny człowiek cieszę się że można jeszcze na takich trafić.Szybka i skuteczna pomoc,pełna opieka aż do momentu zazegnania dolegliwości polecam każdemu komu zdrowie najważniejsze

dr Jan Adamczyk

Szpital im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz polecam kazdemu kto potrzebuje pomocy na pewno bedzie zadowolony ja taka uzyskalam i po laparoskopii po tygodniu wrocilam do pracy .

lekarz Andrzej Janda

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

W szpitalu znalazłem się nagle, już na etapie przyjęcia do szpitala zajęto się mną troskliwie, nie zdawałem sobie sprawy w jak złym stanie się znajdowałem i wtedy właśnie lekarz z anielską cierpliwością tłumaczył mi jak dziecku, jak wygląda mój stan i jakie są rokowania. Mimo że rozmowa lekarza w obecności ordynatora odbywała się w nocy (ok. godz. 23:00) to przez ponad godzinę tłumaczył mi krok po kroku, jakie będą wykonywane ...
Opinia dodana przez: Sylwester

lekarz Marek Nowosielecki

"Puls"
22-400 Zamość

Bardzo dobry lekarz. Polecam baaardzo. Miłe podejście. Pełny profesjonalizm. Jest konkretny. Zabiegi u doktora przebiegają szybko i sprawnie . Wcześniej byłam u innego usuwać tłuszczaka to kierował na szpital- nie chciał w przychodni. A dr Nowosielecki bez problemu
Opinia dodana przez: Beata

dr Krzysztof Romanowicz

Chirurg onkolog

Stom-Med
Kilińskiego 32, Graniczna73
22-400 Zamość

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Romanowicza. Właściwie to moja mama wymagała porady. Inny lekarz zalecał usunięcie guza pod pachą. Dobrze, że posłuchałyśmy wskazówek dr. Romanowicza, który odradzał operację, nie kazał się spieszyć, bo prawdopodobnie to przyczyna hormonalna. I rzeczywiście guzek po kilku tygodniach zniknął samoistnie. To prawda, że czasem tłumy pacjentów okupują korytarz w przychodni, ale to świadczy tylko o tym, jak bardzo dobry jest ten lekarz.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Traczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDLUX J. Pukaluk
ulica Lipska 28
22-400 Zamość

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek mialam doczynienia,nieuprzejmy,agresywny,opryskliwy.Podwaza diagnoze innych lekarzy.Koszt wizyty 10 minutowej 210 zl.Ogromny stres przez to jego zachowanie.Nikomu nie Polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Zbigniew Waga