Chirurg Ogólny Bielawa

Bielawa

Zero totalne. Facet żywcem przeniesiony z PRL, nieuprzejmy cham nawet odpowiedzieć dzień dobry ani do widzenia nie potrafi. Na zdjęciu rentgenowskim sprawdzał nie ten staw który powinien chociaż powiedziałem który to a na dodatek zdjęcie było precyzyjnie opisane, dopiero jak pokazałem mu w którym miejscu mnie boli to "pan" a raczej cham doktor łaskawie spojrzał i odkrył że moja ręka jest spuchnięta w miejscu innym niż on sprawdzał na zdjęciu, żenada żal i niedowierzanie jak taki osobnik mógł zostać lekarzem, jego miejsce nie jest między ludźmi tylko w lesie. Ów osobnik "leczy" m in. w przychodni miejskiej w Bielawie, przestrzegam wszystkich przed wizytami u niego.

Opinia dodana przez: Mateusz

Specjalistyczna Poradnia Lekarska "SALUBRIS"
Paderewskiego 5
58-260 Bielawa

Bardzo dobry lekarz - kompetentny, miły i dokładny. Dokłada starań by udzielić, jak najlepszej pomocy. Polecam z całego serca i dziękuję Panu dr za opiekę.

ul. Polna 11
58-260 Bielawa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Miejska "
ulica Wolności 148
58-260 Bielawa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Miejska "
ulica Wolności 148

Karola Marksa 10 A