Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Bieruń

lekarz Jacek Machnik

ulica Węglowa 73/3
43-155 Bieruń

Bradzo sympatyczny i kompetentny lekarz, przeprowadzał u mnie dwa zabiegi chirurgiczne i naprawdę jestem bardzo zadowolona z jego podejścia, profesjonalizmu no i przede wszystkim stosunku do pacjenta... do takich lekarzy, aż miło się chodzi na wizyty, chociaż niestety kolejki u Pana doktora są bardzo duże nieraz w przychodni po 2-3 godziny się wyczekałam no ale świadczy to tylko o jego profesjonalizmie i o tym, że ludzie obdarzają go zaufaniem skoro ...
Opinia dodana przez: Mieszkanka Bierunia

lekarz Mieczysława Maślisz-Pęksa

Lekarz medycyny pracy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa "FAMILIA-MED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chemików 37
43-150 Bieruń

Mój tata po wizycie u dwóch lekarzy pierwszego kontaktu został skierowany na konsultację do chirurga. Od kilku dni cierpiał na bóle w pachwinie, które uniemożliwiały mu funkcjonowanie. Ostry ból powodował, że nie przespał kilku nocy.
Pierwsze pytanie Pani doktor Mieczysławy Maślisz-Pęksa brzmiało: po co Pan do mnie przyszedł. Po czym lekarka nie zbadała go w ogóle i skierowała na USG. Wizyta trwała 2 minuty. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Leszek Kryczek

Granitowa 16
43155 Bieruń

lekarz Andrzej Tarnowski

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lecznictwa Ambulatoryjnego "ESCULAP"
Warszawska 177
43-155 Bieruń