Chirurg Ogólny Bolesławiec

Chirurg ogólny, USG

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Świetny chirurg 15 lat temu zrobił mi operacje na żylaki i do dzisiaj mam spokój. Polecam bez mrugnięcia okiem.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

59-700 Bolesławiec

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Jerzy Jankowski

Ortopeda, Traumatolog

Staroszkolna 7b lok. 5
59-700 Bolesławiec

Bardzo dobry lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta, trafne diagnozy i leczenie.Bardzo polecam.

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Powiatowy - Oddział Chirurgiczny
ul. Jeleniogórska 4
Bolesławiec

Dr Michalski operowałm mnie we Wrocławiu. Miłam chirurgicznie usuwane 3 zyły w jednej nodze. Naprawde z całego serca wszystkim polecam włsnie tego Pana Doktora.Operacje miałm 3 lata temu i teraz wszystko jest o.k.

lekarz Paweł Remiszewski

Chirurg ogólny, USG

ZOZ Bolesławiec

59-700 Bolesławiec

bardzo miły uprzejmy może byc każdy. Lekarz powinien byc konkretny - fachowiec w swojej specjalizacji I TO WŁASNIE TAKI LEKARZ !!!!! polecam

lekarz Krzysztof Mildner

59-700 Bolesławiec

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Piotr Lenartowicz

Chirurg ogólny, Anestezjolog

59-700 Bolesławiec

Zaczynając moze trywialne. Spokoj, pełne opanowanie, wysokie kompetencje. Szacunek w pełnym calu. Dziekuje doktorze

lekarz Stanisław Szczepański

Pasteura 1
Bolesławiec

Bardzo ciężko polecić mi Pana doktora, który przy operacji nie zauważył bądź nie poinformował o nowotworze trzustki z przerzutami do wątroby. Dla mnie jest to brak profesjonalizmu. W takich sytuacjach (niewyleczalnych) mimo wszystko informuje się pacjenta.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Artur Limanowski