Chirurg Ogólny Bolesławiec

USG, Chirurg ogólny

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Polecam serdecznie to bardzo dobry specjalista, wszystko mi wytłumaczył zanim zrobił zabieg, po zabiegu tez interesował się stanem mojego zdrowia.Wszystko z uśmiechem na twarzy polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

59-700 Bolesławiec

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Jerzy Jankowski

Traumatolog, Ortopeda

Staroszkolna 7b lok. 5
59-700 Bolesławiec

Bardzo polecam Pana Doktora Jerzego Jankowskiego.
100 % fachowość i kompetencja, wczuwa się w chorobę pacjenta, poświęca pacjentowi dużo czasu na wizycie, jest uprzejmy, tłumaczy chorobę i metodę leczenia.
Najważniejsze, ze zastosowane leczenie mi pomogło, kiedy inni ortopedzy zalecali wyłącznie operację.
Bardzo polecam wszystkim Pana Doktora Jerzego Jankowskiego.

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Szpital Powiatowy - Oddział Chirurgiczny
ul. Jeleniogórska 4
Bolesławiec

Dr Michalski operowałm mnie we Wrocławiu. Miłam chirurgicznie usuwane 3 zyły w jednej nodze. Naprawde z całego serca wszystkim polecam włsnie tego Pana Doktora.Operacje miałm 3 lata temu i teraz wszystko jest o.k.

lekarz Paweł Remiszewski

USG, Chirurg ogólny

ZOZ Bolesławiec

59-700 Bolesławiec

bardzo miły uprzejmy może byc każdy. Lekarz powinien byc konkretny - fachowiec w swojej specjalizacji I TO WŁASNIE TAKI LEKARZ !!!!! polecam

lekarz Krzysztof Mildner

Chirurg ogólny

59-700 Bolesławiec

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Stanisław Szczepański

Chirurg ogólny

Pasteura 1
Bolesławiec

Bardzo ciężko polecić mi Pana doktora, który przy operacji nie zauważył bądź nie poinformował o nowotworze trzustki z przerzutami do wątroby. Dla mnie jest to brak profesjonalizmu. W takich sytuacjach (niewyleczalnych) mimo wszystko informuje się pacjenta.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Wizgird