Chirurg Ogólny Bolesławiec

59-700 Bolesławiec

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU" to słowa,które idealnie odpowiadają postawie Pana doktora. Wielki szacunek i uznanie dla doktora Mildnera za Jego pracę,która owocuje zdrowiem i dozgonną wdzięcznością pacjentów. Serdecznie polecam:)

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

59-700 Bolesławiec

Wspaniały człowiek, wyśmienity lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Dziękujemy Panu za uratowanie córki.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Jerzy Jankowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Staroszkolna 7b lok. 5
59-700 Bolesławiec

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Szczegółowo opisuje przebieg zabiegu, godny polecenia.

ZOZ Bolesławiec

59-700 Bolesławiec

bardzo miły uprzejmy może byc każdy. Lekarz powinien byc konkretny - fachowiec w swojej specjalizacji I TO WŁASNIE TAKI LEKARZ !!!!! polecam

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Polecam serdecznie to bardzo dobry specjalista, wszystko mi wytłumaczył zanim zrobił zabieg, po zabiegu tez interesował się stanem mojego zdrowia.Wszystko z uśmiechem na twarzy polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Powiatowy - Oddział Chirurgiczny
ul. Jeleniogórska 4
Bolesławiec

U doktora byłem najpierw w Lubaniu na wizycie z badaniem dopplera a potem na oddziale chirurgii naczyniowej w Bolesławcu.
Napisze tak - uprzejmie,konkretnie i rzeczowo - w tej chwili odstawił mi leki zakrzepowe i funkcjonuję normalnie.
Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Pasteura 1
Bolesławiec

Bardzo ciężko polecić mi Pana doktora, który przy operacji nie zauważył bądź nie poinformował o nowotworze trzustki z przerzutami do wątroby. Dla mnie jest to brak profesjonalizmu. W takich sytuacjach (niewyleczalnych) mimo wszystko informuje się pacjenta.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Wizgird