Chirurg Ogólny Brzeziny

Brzeziny

Bardzo konkretny miły lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Stara się pomóc jak tylko może najlepiej. Wykonał trudną operację onkologiczną za co bardzo dziękuję. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Henryka Sienkiewicza 87
95-060 Brzeziny

Genialny lekarz, znakomity specjalista, serdeczny wobec swoich pacjentów, zdecydowanie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Maria
Chirurg ogólny Brzeziny dr n. med. Włodzimierz Koptas

95-060 Brzeziny

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego

Opinia dodana przez: Marcin

Brzeziny

Jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam, nie zastąpiony w chirurgii, miałam w Brzezinach operację na wyrostek kiedy był tam ordynatorem. Bardzo mile wspominam tego człowieka, operacje przeprowadział właśnie pan doktor moja blizna jest bardzo profesjonalnie zaszyta i prawie niewidoczna, opieka medyczna na poziomie i szpital niczego sobie.

Henryka Sienkiewicza 87
95-060 Brzeziny

jeśli to jest ten facet z zus .to współczuję pacjentom ,bo zna się też na depresjach i chorobach psychicznych pacjentów w zusie- pacjentów z depresjami i próbami samobójczymi wysyła do pracy w tym samym zakładzie który ich do tego doprowadził i stwierdza że mogą pracować jeszcze 10 lat choć mają 56 lat i 35 lat pracy ,więc gdzie to zaufanie do lekarzy KOSMOS!!!!! więc ryzykujcie może przeżyjecie !!!!!!

Opinia dodana przez: paweł

Tulipanowa 8